Podobne strony

  • AB Szkolenia bhp Kwidzyn

    Firmy wg branży
    Jeśli mają Państwo problem ze znalezieniem pracownika tymczasowego, warto zapoznać się z ofertą firmy AB Uni Servis. Ta znajdująca się w Starogardzie Gdańskim Agencja Pracy wyręczy Państwa w czasochłonnym oraz często kosztownym procesie rekrutacyjnym. Jej eksperci wynajdą kandydatów, których umiejętności i kompetencje będą w pełni odpowiadać wymaganiom stanowiska. Ponadto, obszar usług Uni Servis obejmuje outsourcing funkcji firmy.
  • Work Glob

    Firmy wg branży
    Zastanawiasz się, jak zatrudnić Ukraińców? Jako doświadczona agencja pracy Work Glob możemy Ci w tym pomóc. Planujemy legalne i długoterminowe zatrudnienie zdeterminowanych pracowników z Ukrainy. Jak działamy? Wspólnie wyznaczamy priorytety naszej współpracy, rekrutujemy pracowników i zapewniamy stałość zatrudnienia. Zapewniamy legalną pracę, comiesięczne wynagrodzenie, potrzebne szkolenia, ubezpieczenia i zakwaterowanie. Sprawdź aktualne nasze oferty pracy. Zapraszamy na stronę internetową.


:: www.zewschodu.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.zewschodu.pl

Ulica: Radzymińska 326

Miasto: Warszawa
Kod: 05-091
NIP: 5213641211

Telefon: 698-086-912Kategorie:

Opis:

Jeśli szukasz pracownika lub pracowników ze Wschodu, zapraszamy do współpracy z Agencją pracy i doradztwa personalnego Pracownicy ze Wschodu w Warszawie. Posiadamy siecią pośredników za granicą i zrealizujemy dla Państwa cały proces rekrutacji pracowników. Oferujemy rekrutację jednorazową, rekrutację stałą, leasing pracowniczy i obsługę kadrową. W ramach usług gwarantujemy doradztwo prawne z zakresu zatrudniania cudzoziemców. Poszukujemy przede wszystkim pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Mołdawii. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie.