Podobne strony

 • Biuro Badań Marketingowych

  Badania rynku
  Biuro zajmuje się opracowywaniem strategii marketingowych w oparciu o przeprowadzane badania.
 • ACTIVE Ekspert

  Konsulting
  Strona firmy konsultingowej oferującj doradztwo w zakresie finansów i ekonomii, min. sporządzanie analiz finansowych i biznes planów oraz analiz marketingowych.
 • Wrocławskie Centrum Wyceny i Obsługi Geodezyjno-Kartograficznej S.C.

  Rzeczoznawcy nieruchomości
  Firma WCWiOGK zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie wycen majątkowych, wycen przedsięwzięć inwestycyjnych, analizy marketingowej oraz regulacji stanów prawnych nieruchomości, oraz geodezją i kartografią. Na stronie znajduje się pełna charakterystyka i cennik świadczonych usług.
 • Tekon S.C. - Biuro Doradztwa i Ekspertyz

  Konsulting
  TEKON (rok zał. 1991) jest firmą konsultingową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych i samorządów terytorialnych, w tym w pozyskiwaniu dotacji (przygotowanie projektu, pomoc w wyborze właściwego programu, wnioski, dokumentacja, rozliczenie). Od 2002 r. posiada akredytację w PARP w wybranych programach w zakresie usług doradczych. Oferta obejmuje studia wykonalności, biznes plany, analizy, programy rozwoju, programy naprawcze, wnioski kredytowe, wyceny wartości (firm, nieruchomości, środków trwałych, wartości niematerialnych: licencji, znaków firmowych i in.), kojarzenie partnerów, promocję produktów, eksport. Możliwość obsługi w jęz. angielskim i rosyjskim.
 • Active Consulting

  Konsulting
  Firma Active Consulting oferuje swoim klientom doradztwo w zakresie finansów i ekonomii (w tym sporządzanie analiz finansowych, ekonomicznych i biznes planów), doradztwo przy negocjacjach z bankami oraz doradztwo w wyborze formy finansowania. Firma zajmuje się również organizowaniem kursów oraz szkoleń.


:: brandglow.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://brandglow.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Początki na rynku bywają trudne, dlatego też proponujemy usługi związane z identyfikacją wizualną Państwa firmy. Jest to ważny krok, wpływający na to, w jaki sposób będziecie postrzegani w swojej branży. Wystarczy zadbać o tę kwestię w pierwszej kolejności, by o wiele łatwiej trafić do różnych grup klientów. Niekiedy od poprawnej identyfikacji wizualnej zależy sukces firmy bądź jego brak.