Podobne strony

 • Autogaz Polgas

  Gaz
  Kompendium wiedzy o paliwie gazowym (LPG) do samochodów: rozbudowane FAQ, właściwości paliwa, ideowy schemat instalacji, raport o bezpieczeństwie (z poligonu), raport o rynku w Polsce i prognozy na przyszłość, orientacyjny cennik instalacji dla różnych marek i modeli samochodów. Dane kontaktowe firmy oferującej zakładanie instalacji gazowych do samochodów.
 • Auto Gaz Śląsk

  Gaz
  Witryna internetowa firmy, której przedmiotem działalności jest sprzedaż akcesoriów do samochodowych instalacji gazowych (reduktory, zbiorniki, układy wtryskowe i inne). Na stronie poza ofertą można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami (podstawowe i bardziej zaawansowane) na temat alternatywnych paliw gazowych,a w szczólności LPG, CNG, LNG i wodoru. Przedstawiono również nowe systemy zasilania takie jak etagas i metafuel.
 • Auto Gaz - Stefanowski

  Gaz
  Strona internetowa firmy Auto Gaz Stefanowski, której przedmiotem działalności jest wykonywanie usług z zakresu intalowania, serwisowania, a także zaopatrywania warsztatów w akcesoria związane z samochodowymi instalacjami gazowymi.
 • Eko-Gaz Sp. z o. o.

  Gaz
  Strona internetowa firmy Eko-Gaz, której przedmiotem działalności jest sprzedaż i montaż akcesoriów i systemów samochodowej instalacji gazowej. Na stronie zamieszczone są informacje o firmie oraz opisy poszczególnych produktów.
 • Auta na gaz prosto z fabryki

  Gaz
  Strona internetowa prezentująca artykuł zamieszczony w dodatku do "Giełdy Samochodowej" Tygodnika Ogólnopolskiego, poświęcony produkowanym przez Renault samochodom napędzanym paliwem gazowym.


:: www.optimagas.com ::

Nasza ocena:
Adres: https://optimagas.com

Ulica: ul. Zambrowska 4A Kleosin

Miasto:
Kod: 16-001
NIP: 5422865009

Telefon: 85 664 84 40
Opis:

Firma ALEX w Kleosinie to polski producent elementów i zestawów instalacji autogazu. Oferujemy autorskie i niezawodne rozwiązania w zakresie mechanicznych elementów instalacji LPG/CNG, dzięki którym możemy dbać o środowisko, eliminując ze spalin szkodliwy benzen, związki ołowiu i siarczanów, zapewnić większy zasięg i niższe koszty eksploatacji. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i bogate zaplecze badawcze oraz działy obróbki mechanicznej i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Jesteśmy laureatami wielu nagród, a swoje osiągnięcia przedstawiamy na stronie - zapraszamy!