Podobne strony

 • Sprzątanie Kraków

  Firmy wg branży
  Mam przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z firmą profesjonalnego sprzątania i systemów utrzymania czystości - ProfiSystem. Ludzie tworzący obecnie ProfiSystem przez lata zbierali doświadczenie pracując w branży, realizując poważne i drobniejsze zlecenia, współdziałając z wieloma firmami partnerskimi i dostawcami, testując dziesiątki specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych a także samodzielnie opracowując nowe technologie czyszczenia.
 • usługi sprzątające wrocław

  Firmy wg branży
  Jeśli poszukują Państwo zaufanej i sprawdzonej firmy sprzątającej z okolic Wrocławia, która kompleksowo zajmie się sprzątaniem każdego rodzaju obiektu to nasza firma będzie najlepszym rozwiązaniem. Glimmer działa od wielu lat na tym rynku, przez ten czas zdobywając doświadczenie i wiedzę, która jest niezbędna do skutecznego i szybkiego sprzątania. Z naszych usług korzystają właściciele biur, sklepów, ośrodków zdrowia, magazynów czy osoby prywatne.
 • Golden Home sprzątanie biur i mieszkań we Wrocławiu

  Firmy wg branży
  Sprzątanie biur i mieszkań Wrocław. Jesteśmy firmą nieustannie rozwijającą się, dlatego w naszej ofercie znajduje się nie tylko sprzątanie biur czy osiedli, ale także sprzątanie mieszkań i domów prywatnych. Nawiązujemy przyjazne relacje z klientami. Posiadamy wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników. Jesteśmy elastyczni i zawsze dopasowujemy swoje usługi do potrzeb klienta. Firma sprzątająca Golden Home zawsze dba o dyskrecję, terminowość i efektywność wykonywanych usług.
 • ABC-SERVICE Firma sprzątająca Wrocław

  Ekonomia
  Gorąco zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy ABC-Service z Wrocławia. Przedsiębiorstwo zajmuje się profesjonalną obsługą firm oraz instytucji w dziedzinie utrzymania czystości, pielęgnacji terenów zielonych i transportu odpadów wielkogabarytowych. Zapewnia także usługi sprzątania specjalistycznego, w zakres których wchodzi między innymi czyszczenie elewacji, usuwanie graffiti, krystalizacja marmurów czy też usuwanie sopli z dachów.
 • www.clean4usc.pl czyszczenie i zabezpieczanie

  Firmy wg branży
  Posiadająca swoją siedzibę w miejscowości Czernica, w powiecie wrocławskim, na obszarze województwa dolnośląskiego firma Clean 4U zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich usług. Pracownicy naszej firmy to osoby obowiązkowe i odpowiednio przeszkolone. Zajmujemy się świadczeniem usług porządkowych. Ponadto specjalizujemy się też w obsłudze terenów zielonych. Oferujemy koszenie terenów zielonych, grabienie liści, odśnieżanie ręczne oraz mechaniczne.


:: CETERA - firma sprzątająca - Wrocław ::

Nasza ocena:
Adres: https://cetasystem.pl

Ulica: Kamienna 33/32

Miasto: Wrocław
Kod: 53-307
NIP: 899-000-02-03

Telefon:
Opis:

Firma CETERA od 1991 roku specjalizuje się w sprzątaniu obiektów i terenów znajdujących się wokół nich. Zajmuje się praniem dywanów, wykładzin i tapicerki. Sprząta biura, firmy, przychodnie, szpitale i obiekty handlowe, a w tym supermarkety, sklepy i salony samochodowe. Ponadto specjalizuje się w pielęgnacji terenów zielonych. Dodatkowo oferuje odśnieżanie i usługi remontowe. Wszystkie usługi wykonuje błyskawicznie i z zachowaniem precyzji.