Podobne strony

 • Kancelaria prawna Poznań

  Prawo i podatki
  Kancelaria radcy prawnego Luizy Jureko-Śledzikowskiej oraz kancelaria adwokacka Ryszarda Manikowskiego świadczy całościowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców. Oferujemy szeroki zakres usług, tj.: opinie prawne i porady prawne. Świadczymy pomoc w sprawach karnych. Profesjonalnie i kompetentnie reprezentujemy Klientów nie tylko w sprawach sądowych i egzekucyjnych, ale także w postępowaniach przed organami administracji publicznej. Nasza kancelaria prawna podejmuje się takż
 • Kancelaria Prawna Poznań

  Prawo i podatki
  Szukając kancelarii prawnej, która ma w sposób profesjonalny pomóc nam w osiągnięciu zamierzonego celu prawnego należy kierować się kilkoma ważnymi aspektami. Pierwszym z nich jest, aby zwracać uwagę nie na otoczkę lecz na merytoryczną wiedzę, a także indywidualne cechy prawnika, które mogę w sposób znaczący przyczynić się do pozytywnego rezultatu naszej sprawy. Są to ambicja, determinacja oraz umiejętność odpowiedniej interpretacji przepisów prawa.
 • Radca prawny

  Prawo i podatki
  Strona kancelarii Lipiński & Walczak prezentuje ofertę radców prawnych i adwokatów którzy działają na terenie miasta Poznań. Strona szczegółowo przedstawia kompetencje prawników i ich możliwości jeśli chodzi o obsługę prawną.
 • WOJCIECH WOJCIECHOWSKI adwokat Poznań

  Firmy wg branży
  Kancelaria radcy prawnego Wojciecha Wojciechowskiego znajduje się w Poznaniu. Firma współpracuje z klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi w zakresie prawa handlowego, prawa pracy, administracyjnego oraz wyceny nieruchomości. Specjalizuje się w opracowywaniu umów handlowych, prowadzeniu spraw sądowych, doradztwie prawno-biznesowym, i sporządzaniu operatów szacunkowych w zakresie wycen przedsiębiorstw, wartości niematerialnych, patentów czy też znaków towarowych. Kancelaria posiada bogate doświadczenie i liczne referencje. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.
 • Adwokat Edyta Wojciechowska

  Ekonomia
  Kancelaria Adwokacka należąca do adwokat Edyty Wojciechowskiej istnieje od 1999 roku. Oferuje kompleksowy zakres usług prawnych. Wśród nich jest udzielanie pisemnych oraz ustnych porad prawnych, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji i mediacji, reprezentacja klienta przed sądami, organami administracji publicznej i pozostałymi instytucjami. Edyta Wojciechowska to nie tylko adwokat do spraw rodzinnych, ale też cywilnych, spadkowych, gospodarczych i wielu innych. Kancelaria ma swoje


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Adwokat rozwodowy Poznań - MichałekiPartnerzy ::

Opis:

Poznańska kancelaria Michałek i Partnerzy, która działa, jako Adwokacka Spółka Partnerska, powstała w wyniku połączenia się trzech różnych kancelarii. To dzięki temu pracują w niej doświadczeni i wysoko wykwalifikowani prawnicy, mający obszerną wiedzę w zakresie różnych specjalizacji. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi nie tylko osobom fizycznym, ale również podmiotom gospodarczym. Oferta świadczonych przez kancelarię usług jest niezwykle szeroka. Obejmuje przede wszystkim wsparcie prawne.