Podobne strony

  • PAWEŁ KAPAŁA dobry psychiatra

    Ekonomia
    Gabinet Psychiatryczny zarządzany przez spec. psychiatrę Krystynę Ochwat zaprasza Państwa na fachowe konsultacje prowadzone na terenie Bydgoszczy i Inowrocławia. Proponuje nowoczesne, bazujące na stale aktualizowanej wiedzy metody diagnostyczne, dzięki czemu możliwe jest prędkie i dokładne zdefiniowanie problemu.
  • IPL Tomasz Kardasz psychiatra Elbląg

    Medycyna i zdrowie
    Doktor Tomasz Kardasz. Lekarz medycyny. Absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku. Bogate doświadczenie psychiatryczne. W swojej pracy łączy najnowsze trendy i wytyczne psychiatryczne wraz z bogatą tradycją gdańskiej psychiatrii. Przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie psychiatrycznym w Elblągu.Skuteczna pomoc w zaburzeniach psychicznych takich jak depresja, uzależnienia, narkomania, hazard, psychozy, nerwica lękowa. Konsultuje również w języku Angielskim.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: psychiatra Elbląg ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.mikolajkardasz.com/

Ulica: Lidzbarska 32

Miasto: Elbląg
Kod: 82-300
NIP: 5781717243

Telefon: 601352359
Opis:

Jestem lekarzem psychiatrą z ponad trzydziestoletnim stażem zawodowym w psychiatrii. Zajmuję się diagnozą i leczeniem takich schorzeń jak depresja, mania, nerwica, stany lękowe, alkoholizm, schizofrenia itp. Wieloletnia praca z pacjentami na Oddziałach psychiatrycznych w Elblągu, uzmysłowiła mi, jak krucha potrafi być ludzka psychika w obliczu kryzysu psychicznego. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim bezpieczeństwem pacjenta