Podobne strony

 • Inside - Psychoterapia

  Psychiatria i psychologia
  Inside to zespół osób, które w sposób profesjonalny pomagają w rozwiązywaniu problemów życia codziennego. Zajmujemy się również terapią nerwic, depresji i zaburzeń seksualnych. Jesteśmy specjalistami w zakresie psychoterapii, psychologii, pedagogiki i psychiatrii.
 • dr Joanna Hładuńska (Podciechowska) - psycholog, neuropsycholog, psycholog dziecięcy - Łódź

  Psychiatria i psychologia
  Strona bardzo doświadczonej, łódzkiej psycholog, absolwentki Psychologii UŁ, pracującej również w ICZMP (Łódź). W pracy łączy swoje dwie pasje: neuropsychologię oraz pracę z dziećmi, co pozwoliło zgromadzić ogromne doświadczenie w terapii. Pomaga również w ukierunkowywaniu rozwoju intelektualnego dzieci.
 • Chirurgia Plastyczna - Ranking Lekarzy

  Medycyna i zdrowie
  Portal dla kobiet, które chcą wyglądać pięknie i oryginalnie. Mamy nadzieje, że dzięki naszej pomocy oraz waszemu zaangażowaniu - Przewodnik Urody Beauty Guide stanie się największym PORTALEM DLA KOBIET - który będzie zawierał wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody poprawiania defektów urody. Zależy nam przede wszystkim na waszym bezpieczeństwie. Posiadamy zespół specjalistów, który odpowiada na pytania z zakresy BEAUTY oraz URODY. Szukasz kosmetyczki ? Szukasz odpowiedniego chirurga plastyka?
 • Gabinet Psychoterapii

  Medycyna i zdrowie
  Jesteśmy zespołem psychoterapeutów pracujących w nurcie psychodynamicnym, który uwzględnia dostosowanie metody terapeutycznej do specyficznych potrzeb pacjenta, opierając się na dorobku teorii psychoanalitycznych oraz współczesnej psychiatrii. Sesje z psychoterapeutą odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu. Jedna sesja trwa 50 minut. Zapewniamy anonimowość i dyskrecję. Gabinet prowadzi współpracę z lekarzem psychiatrą.
 • Coaching we Wrocławiu - Rafał Stankiewicz

  Oświata i edukacja
  Coaching to skuteczna metoda poprawy jakości życia i radzenia sobie z różnego rodzaju przeciwnościami życiowymi. Udział w sesjach coachingowych znacząco przyśpiesza proces osiągania celów zawodowych i prywatnych w życiu Klientów. Spotkanie z coachem jest dobrym pomysłem w sytuacji potrzeby zmiany pracy lub chęci zmiany ścieżki kariery zawodowej. Ta metoda pracy ma wiele wspólnego z psychoterapią, choć dużo się też od niej różni. Sesje prowadzone we Wrocławiu przez Rafała Stankiewicz, psychologa,


:: Psycholog Dzieciecy z Wrocławia - Cisza Po Burzy ::

Nasza ocena:
Adres: http://ciszapoburzy.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Masz problemy wychowawcze ze swoim dzieckiem? Nie wiesz jak sobie z nimi poradzić? Kaja Krajniak, psycholog z wieloletnim doświadczeniem pomoże Ci rozwikłać Twoje trudności.