Podobne strony

  • IMPLADENT Klinika stomatologiczna

    Medycyna i zdrowie
    Impladent D. Niesiobędzki Sp. j. podejmuje od poniedziałku do piątku w gabinecie stomatologicznym w Warszawie od godziny 8 do godziny 21 a także w soboty w godzinach od 9 do 17. W obszar usług świadczonych poprzez gabinet stomatologiczny Impladent D. Niesiobędzki Sp. j. W zakres świadczonych usług wchodzą, diagnostyka RTG, zabiegi przedimplatacyjne, leczenie kanałowe, chirurgia stomatologiczna i wiele innych usług dentystycznych. Lokalizacja gabinetu w dogodnym punkcie komunikacyjnym w Warszawie uprzystępnia trafienie na miejsce komunikacją miejską a także prywatnym środkiem transportu. Szczegółowy opis usług dentystycznych pospołu z cenami dogodny na stronie WWW.
  • Dentysta Mokotów

    Medycyna i zdrowie
    W naszej przychodni stomatologicznej w Warszawie posiadamy samych najlepszych specjalistów z dziedziny stomatologii. Nasi dentyści z Mokotowa to profesjonaliści, którzy podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta. Wysłuchujemy potrzeb oraz wymagań naszych pacjentów, jednocześnie kierując się zrozumieniem i empatią, dzięki czemu zawsze nawiązujemy dobry kontakt z naszymi pacjentami. Posiadamy miłą, uprzejmą obsługę, która pomoże w każdej sytuacji oraz doradzi w każdej kwestii. Korzystamy w naszej


:: yourdentist.pl gabinet stomatologiczny Warszawa ::

Nasza ocena:
Adres: http://yourdentist.pl/

Ulica: Grzybowska 2/32

Miasto: Warszawa
Kod: 00-131
NIP:

Telefon: +48 22 428 10 00
Opis:

Yourdentist.pl – specjalista, ortodonta warszawski. Doktor Marzena Kupis jest doświadczonym lekarzem stomatologii regularnie podnoszącym swoje kwalifikacje udzielając się w licznych szkoleniach. Często zapraszana do mediów wypowiada się jako ekspert w tematyce związanej ze stomatologią estetyczną i nie tylko. Stosuje najnowsze i najmądrzejsze rozwiązania, których skutkiem jest zadowolenie oraz zdrowy i biały uśmiech klienta.