Podobne strony

 • Firma Promocyjno - Handlowa Dwornik

  Hurtownie zabawek
  Strona firmy zajmujacej się hurtowym i detalicznym obrotem fajerwerkami i materiałami pirotechnicznymi oraz organizującej pokazy ogni sztucznych.
 • Surex - Firma Rodzinna

  Inne
  Firma jest członkiem Stowarzyszenia Importerów i Dystrybutorów Pirotechniki. Zajmuje się importem pirotechniki ogólnie dostępnej i profesjonalnej, a także wykonywaniem pokazów i widowisk pirotechnicznych. Strona zawiera historię działalności firmy, ofertę handlowo-usługową oraz galerie zdjęć i filmiki z pokazów.
 • PIRO-TECH

  Wyburzanie
  Zakład oferuje usługi w zakresie: prac minerskich, wyburzania i wysadzania, itp. Aby zapoznać się ze szczegółami oferty - zajrzyj na stronę.
 • Agencja Artystyczna Peyotl

  Atrakcje i organizacja imprez
  Pokazy pirotechniki widowiskowej oraz scenicznej. Realizacja efektów specjalnych. Organizacja atrakcji piknikowych. Stanowiska sportowe dla dzieci i dorosłych. Edukacyjny kącik dla najmłodszych. Występy artystyczne.
 • GVIDON MC

  Atrakcje i organizacja imprez
  Gvidon Music Company zajmuje się kompleksową obsługą imprez estradowych poczynając od organizacji, kończąc na obsłudze technicznej: profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie, dach scena, pirotechnika, systemy wizualne.


:: Strefa Piro - Race dymne ::

Nasza ocena:
Adres: http://strefapiro.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Strefa Piro to sklep internetowy dedykowany prawdziwym kibicom, poszukującym pirotechniki do opraw meczowych oraz innego rodzaju dopingowania. Przy zamówieniu powyżej 250 zł, gwarantowana darmowa wysyłka! Rozbudowany program lojalnościowy dla stałych klientów, daje możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek i rabatów na kolejne zakupy.