Podobne strony

 • Bank Logotypów

  Nazewnictwo, stylistyka
  Niekomercyjny serwis udostępniający ogólnodostępne loga. Udostępnione tu znaki firmowe i towarowe sa własnością odpowiednich firm. Znajdziesz tu ponad 8000 plików.
 • Nomen - Agencja Nazewniczo-Brandingowa

  Nazewnictwo, stylistyka
  Pierwsza w Polsce specjalistyczna agencja nazewniczo-brandingowa - wszechstronne usługi kreatywne i doradcze w zakresie nazw i sloganów marketingowych.
 • Arspatent

  Instytucje
  Serwis zawiera informacje o opublikowanych w Polsce dokumentach obejmujących: zgłoszone wynalazki i wzory użytkowe, patenty, prawa ochronne, znaki towarowe itp. Istnieje możliwość korzystania z bazy danych na zasadzie abonamentu.
 • Urząd Patentowy RP

  Instytucje
  Strona urzędu, którego podstawowym zadaniem jest udzielanie praw wyłącznych na przedmioty ochrony własności przemysłowej, udzielanie patentów na wynalazki, praw ochronnych na wzory użytkowe i wzory zdobnicze oraz dokonywanie rejestracji topografii układów scalonych i znaków towarowych. Można tutaj znaleźć bazę danych zgłoszonych patentów, bibliotekę aktów prawnych z zakresu ochrony własności intelektualnej, a także niezbędne formularze i cennik usług rejestracji wykonywanych przez urząd.
 • Kancelaria Patentowa

  Rzecznicy patentowi
  Wizytówka kieleckiej kancelarii patentowej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Kompleksowe zarządzanie kancelarią prawno-patentową ::

Nasza ocena:
Adres: ipdesk.pl

Ulica: Przyjaźni 9/80

Miasto: Lublin
Kod: 20-314
NIP: 738-189-08-84

Telefon:
Opis:

IPDESK jest oprogramowaniem przeznaczonym dla kancelarii prawnych oraz prawno-patentowych wspomagającym zarządzaniem prawami własności intelektualnych. System jest dostępny dla wielu użytkowników poprzez przeglądarkę internetową i nie wymaga dodatkowej instalacji na komputerze. Dzięki wielu modułom system wspiera pracę kancelarii w zakresie rejestracji i monitorowania znaków towarowych oraz zgłaszania wynalazków i wzorów użytkowych.