Podobne strony

 • NOVA NIERUCHOMOŚCI Wynajem biur częstochowa

  Firmy wg branży
  Od 2004 roku, agencja Nieruchomości Nova pomaga swoim petentom w zakupie lub wynajmie najpiękniejszej nieruchomości w Częstochowie i okolicach. Dysponujemy duży wybór wszelkiego rodzaju domów, mieszkań, działek i obiektów komercyjnych. Znajdziemy dla Państwa idealne nieruchomości. Wspomożemy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego, ubezpieczeniach oraz we wszystkich czynnościach cywilno prawnych powiązanych ze zbyciem lub kupnem nieruchomości. Realizujemy również wycenę obiektu oraz zarządzamy nieruchomościami. Nasz kompetentny personel dokłada wszelkich starań aby spełniać każde życzenie naszych klientów. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie:
 • Najświętszej Maryi Panny 61/2a

  Ekonomia
  W Częstochowie mieści się Biuro Nieruchomości NOVA, jakie zaprasza do współpracy osoby prywatne oraz przedsiębiorstwa. Od 2004 roku radzimy klientom w zakresie nieruchomości. Kierujemy pełną obsługę geodezyjną, zarządzanie oraz wycenę nieruchomości, projektowanie architektoniczne oraz aranżację wnętrz. Współpracujemy z bankami: PKO BP S.A., Raiffeisen Bank, Deutche Bank, Millennium Bank, Santander ING Bank Śląski, Consumer Bank, Invest Bank, Bank Zachodni WBK. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności. Na naszej stronie internetowej znajduje się więcej wiadomości oraz pełna oferta.
 • NOVA Sprzedaż mieszkań Częstochowa

  Ekonomia
  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Biuro Nieruchomości Nova. Działamy na rynku od 2004 roku i znajdujemy się w Częstochowie. Zakres naszych usług obejmuje sprzedaż, kupno oraz wynajem mieszkań, działek, domów i lokali pod działalność gospodarczą. Nasi wykwalifikowani konsultanci gwarantują kompetentną obsługę formalno-prawną, udzielają fachowych porad i pomagają uzyskać kredyty hipoteczne dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości. Spełniamy oczekiwania naszych Klientów dobierając dla nich najlepsze rozwiązania. Zaciekawionych naszą ofertą zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej, na której znajdują się szczegółowe wiadomości.
 • Biuro Nieruchomości Atrium Duo Częstochowa

  Firmy wg branży
  Biuro Nieruchomości Atrium Duo Częstochowa to agencja nieruchomości z ponad 20 letnim doświadczeniem. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, finansowego tj. kredytów hipotecznych, zarządzania wynajmem. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, widzę, umiejętności, wykorzystujemy nowoczesne techniki sprzedaży nieruchomości m.in nowoczesny marketing nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do współpracy!


:: Sverum - biuro nieruchomości w Częstochowie ::

Nasza ocena:
Adres: http://sverum.pl/

Ulica: Dąbrowskiego 6/3

Miasto: Lubomia
Kod: 42-200
NIP: 9492218381

Telefon: 512 380 349
Opis:

Agencja nieruchomości Sverum w Częstochowie to największe biuro nieruchomości w regionie. Naszym klientom oferujemy kompleksową pomoc przy wynajmie, kupnie bądź sprzedaży nieruchomości. Świadczymy pełny zakres usług związanych z marketingiem i promocją oferty nieruchomości oraz zapewniamy profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu sprzedażowego. Na stronie internetowej Sverum Nieruchomości można znaleźć dziesiątki ofert mieszkań i domów na sprzedaż bądź wynajem z Częstochowy i okolicach.