Podobne strony

  • Regeneracja kół dwumasowych i sprzęgieł

    Motoryzacja i transport
    Profesjonalnie wykonujemy regenerację kół zamachowych dwumasowych i sprzęgieł. W naszej długoletniej działalności zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu nasze usługi są wykonywane z wielką dokładnością która sprawia, że zregenerowane części objęte są roczna gwarancją i służą tak samo długo jak oryginalne nowe. Regeneracja sprzęgieł może dotyczyć tarczy i docisku. Regeneracja kół dwumasowych może być wykonana do każdej marki aut, a także innych pojazdów z dwumasami. Zapraszamy!
  • Regeneracja kół dwumasowych i sprzęgieł

    Motoryzacja i transport
    Dzięki profesjonalnej maszynie do regeneracji kół dwumasowych możemy zaoferować Państwu naprawę dwumas do każdej marki samochodu. Na regenerację kół dwumasowych udzielamy rocznej gwarancji, a użytkowanie niczym nie będzie różnić się od zakupu dużo droższej nowej dwumasy. Oferujemy również naprawę sprzęgieł, która może dotyczyć zarówno docisku jak i tarczy sprzęgła. Pracujemy tylko z oryginalnymi częściami. Nie chcesz wydawać kroci na naprawę sprzęgła czy dwumasy? Skorzystaj z naszych usług!


:: Koło dwumasowe regeneracja ::

Nasza ocena:
Adres: http://regeneracja-dwumasy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza główna specjalizacja to regeneracja kół dwumasowych, a także sprzęgieł. Obsługujemy klientów w całym kraju. Mamy bardzo prosty system zlecania regeneracji, łącznie z odbiorem kurierskim zużytych części. Obejmujemy Państwa 12 miesięczną gwarancją. Zapewniamy trwałą regenerację dwumasy, bez żadnych ubytków. Wyróżniamy się bardzo konkurencyjnym cennikiem.