Podobne strony

 • Pneumat System

  Przemysł maszynowy
  Firma prowadzi działalność handlową i świadczy usługi w zakresie projektowania i wykonawstwa instalacji sprężonego powietrza, nadzoru konserwatorskiego systemów pneumatyki, serwisu urządzeń pneumatycznych oraz szkolenia personelu w zakresie obsługi urządzeń. Na stronie znajdziesz informację o firmie i jej ofertę.
 • Pressura - Technika sprężonego powietrza

  Przemysł maszynowy
  Sprzedaż internetowa sprężarek tłokowych i śrubowych oraz profesjonalnych narzędzi pneumatycznych. Oferta zawiera bardzo szeroki asortyment produktów firmy Schneider, począwszy od urządzeń do wytwarzania sprężonego powietrza, poprzez systemy uzdatniania i rozprowadzania, a na narzędziach pneumatycznych kończąc. Poszczególne produkty są opisane i sfotografowane, dodatkowym atutem jest przejrzystość w prezentacji oferty.
 • Faltech

  Spawalnictwo
  Firma zajmuje się spawaniem i napawaniem w brązie, żeliwie, miedzi, mosiądzu, aluminium, stalach węglowych i kwasoodpornych-nierdzewnych. Stosowane technologie to: TIG, MIG, MAG, gazowe i elektrodowe. Faltech zajmuje się też obróbką powierzchni spawanych: toczeniem, frezowaniem, szlifowaniem, polerowaniem, trawieniem i pasywacją stali nierdzewnych. Ponadto produkuje siedziska i platformy wędkarskie.
 • rotor.biz.pl

  Firmy wg branży
  Firma Rotor to przedsiębiorstwo z siedzibą w Szklarach oferujące przede wszystkim podnośniki, wyważarki i montażownice, a także kompresory i klucze udarowe. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i profesjonalną kadrę pracowniczą. Asortyment firmy jest bezkonkurencyjny na całym obszarze południowej Polski. Prowadzimy nie tylko sprzedaż sprzętu nowego, ale również zajmujemy się skupem sprzętów i maszyn używanych. Na cały asortyment dajemy 6 i 12 miesięcy gwarancji. Zapraszamy do kontaktu!.


:: www.nisbb.pl - narzędzia i serwis ::

Nasza ocena:
Adres: nisbb.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, wszystkie osoby szukające wysokiej jakości narzędzi w atrakcyjnych cenach. Posiadane przez nas doświadczenie pozwala nam na wykonywanie naszej pracy na najwyższym poziomie. Znajdą Państwo u nas między innymi siekiery, kosy, podkaszarki czy szlifierki kątowe.