Podobne strony

 • Franczyza mobile ENGLISH

  Ekonomia
  mobile ENGLISH zajmuje się organizowaniem indywidualnych kursów językowych oraz zajęć grupowych z języka angielskiego i innych języków obcych z dojazdem do Klienta. Jesteśmy obecni w ponad 90 miastach Polski! Zapraszamy do współpracy na zasadzie franchisingu na terenie całego kraju. Oferujemy niskie koszty inwestycji oraz elastyczne warunki współpracy. Lista wolnych miast dostępna jest na stronie internetowej www.angielskizdojazdem.pl w zakładce FRANCZYZA. Zapraszamy do współpracy!
 • Pomysł na własny biznes

  Ekonomia
  Biznespedia - internetowa encyklopedia biznesu. Tutaj dowiesz się jak założyć swoją pierwszą działalność gospodarczą, w co inwestować pieniądze czy jaki biznes wybrać na samym starcie.
 • Myjnie bezdotykowe

  Motoryzacja i transport
  Gorąco zapraszamy każdego do poznania imponującej palety usługowej, którą dostarcra nasze przedsiębiorstwo – ekspert w dystrybucji nowoczesnej maszyny, jaką jest myjnia bezdotykowa. Polecamy innowacyjne, jak również nieszkodliwe dla natury myjnie parowe, a poza tym – najwyższej jakości odkurzacze przemysłowe, doskonałe dla biur, firm sprzątających, a typ Verona szczególnie polecamy do pokojów hotelowych, bowiem nie tylko myje, ale również odkaża. Oferujemy dla Ciebie również atrakcyjny pomysł na biznes – nasza franczyza – żeby dowiedzieć się więcej wklikaj w przeglądarkę „myjnia parowa franczyza” i wejdź na nasz portal online – zapraszamy!
 • 4biznes.eu

  Komputery i internet
  Zajmujący się między innymi tworzeniem kampanii Adwords, zakładaniem profili na portalu społecznościowym facebook jak również zapewnieniem hostingu portal gospodarczy 4biznes do którego adres www podano obok cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem wśród grona internautów. Zajmuje się on również podsuwaniem osobom zainteresowanym gotowych pomysłów na rozpoczęcie prowadzenia biznesu zarówno w mieście jak i na wsi.
 • sukcesja prawna

  Komputery i internet
  Jeżeli posiadacie Państwo firmę rodzinną i już teraz zastanawiacie się jak rozwiązać prawnie kwestię sukcesji, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących uregulowania stosunków majątkowych, spadkowych i korporacyjnych. Oprócz wykształcenia prawniczego, posiadamy także doświadczenie menadżerskie. Służymy wszelką radą.


:: Msp - biznesnaostro.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.biznesnaostro.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Mój blog dla przedsiębiorców jest wyjątkowym miejscem dla wszystkich osób zaczynających lub prowadzących już swój biznes. Swym czytelnikom prezentuje między innymi inspirujące wywiady z właścicielami firm. Dzięki temu można znaleźć swój pomysł na biznes jak i zainspirować się działaniami osób, którym udało się osiągnąć sukces. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia nowych lub najciekawszych wpisów.