Podobne strony

 • Conart Sp. z o.o.

  BHP
  Firma organizuje szkolenia z zakresu zarządzania, prawa, sprzedaży, kadr, finansów, psychologii, a także doradztwo, konsultacje i usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Na stronie znaleźć można informacje o firmie, szczegóły oferty, kalendarz szkoleń, referencje oraz dane kontaktowe.
 • Polski Związek Inzynierów i Techników Budownictwa

  Ekspertyzy
  Samorządowe stowarzyszenie naukowo techniczne zrzeszające na zasadzie dobrowolności inżynierów i techników budownictwa. Celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych członkow związku. Na stronie informacje o oddziałach regionalnych, publikacjach branżowych i aktywności organizacji.
 • PZITB O/RZESZÓW

  Inne
  Samorządowa organizacja dobrowolnych członków działająca na rzeczpodnoszenia kwalifikacji i wiedzy zawodowej zrzeszonych oraz promująca dobre budownictwo.
 • Leżajskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych

  Inicjatywy społ.-polityczne
  Strona organizacji stawiającej sobie za zadanie: wspieranie i promocję małej i średniej przedsiębiorczości, promowanie inicjatyw gospodarczych, działalność edukacyjną w zakresie integracji z Unią Europejską. Zamieszczono informacje o organizowanych kursach i szkoleniach, obecnych i przyszłych programach.
 • Europejska Szkoła Kształcenia Korespondencyjnego

  Kursy zawodowe
  Strona, na której znajdziesz informacje o kursach oferowanych przez ESKK, zarówno językowych, zawodowych, jak i chobbystycznych. Odwiedzając witrynę możesz także zamówić bezpłatny informator.


:: Grupa szkoleń uprawnień zawodowych ::

Nasza ocena:
Adres: grupasilesiaszkolenia.pl

Ulica: Górnych Wałów 25

Miasto: Gliwice
Kod: 44-100
NIP: 6312671204

Telefon: 501-036-672
Opis:

Grupa Silesia, jest firmą dzięki której można zdobyć uprawnienia elektryczne, gazowe i energetyczne. Wieloletnie doświadczenie pozwala zagwarantować najwyższą jakość odbywania się szkoleń po przez przekazywanie wiedzy przez wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia odbywają się w wielu miastach, w całej Polsce.