Podobne strony

 • Psycholog Poznań - Aleksandra Gronowska

  Medycyna i zdrowie
  Prowadzę konsultacje, doradztwo psychologiczne i psychoterapię w nurcie systemowym. Pomagam klientom indywidualnym, dzieciom oraz całym rodzinom. Oferuję także pomoc dla rodzin zastępczych i adopcyjnych.Zapraszam.
 • Psycholog Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Psychoterapia jest metodą pomocy psychologicznej, w której wiedza i doświadczenie psychoterapeuty służy poszerzaniu świadomości pacjenta, poprawie jego funkcjonowania i zmniejszeniu jego cierpienia. Zaprasza do poszukiwań nowych sposobów rozumienia siebie i rozumienia swoich problemów. Proces, którym jest psychoterapia, może zawierać między innymi: pomoc w uporaniu się z trudną sytuacją życiową poznanie swoich możliwości i ograniczeń; pracę nad poczuciem własnej wartości; pracę
 • PROiZ Adam Zawielak - psycholog, psychoterapeuta Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Psycholog, psychoterapia, coaching i szkolenia. Pracownia Rozwoju Osobistego i Zawodowego dedykowana osobom, firmom oraz instytucjom pragnącym wprowadzić zmiany w swoim życiu prywatnym lub/i zawodowym. Przychodzi taki moment w życiu każdego z nas, że odnosimy wrażenie utknięcia w martwym punkcie. Jeśli czujesz, że nadszedł czas wprowadzić zmiany w Twoim życiu osobistym, zawodowym, albo Twoja firma potrzebuje odmiany lub po prostu chcesz się rozwijać i oczekujesz pchnięcia na nowe tory - to dobrz
 • ANETA GIELNIK-PIOTROWSKA leczenie depresji Poznań

  Ekonomia
  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentowa Państwu ofertę mieszczącego się w Poznaniu gabinetu psychoterapii. Placówka ta prowadzona jest przez lekarza psychiatrę, psychoterapeutę i terapeutę rodzinnego z trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym. W ofercie poradni znajdą Państwo terapię indywidualną, rodzinną, dla par jak również konsultacje, porady czy opinie psychiatryczne. Zajmujemy się leczeniem zaburzeń psychotycznych, depresji, zaburzeń lękowych, natręctw, nerwic, zaburzeń psychosomatycznych i odżywiania a ponadto uzależnień. Więcej szczegółów na naszej witrynie internetowej.


:: Leczenie zaburzeń osobowości poznań - leczenieosobowosci.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://leczenieosobowosci.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Potrzebujesz pomocy specjalisty, leczenia depresji w Poznaniu, seksuologa w Poznaniu, leczenia osobowości w Poznaniu? To wszystko znajdziesz w Ośrodku Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, gdzie każdy z pacjentów ma zagwarantowane cotygodniowe spotkania a proces terapeutyczny toczy się nieprzerwanie umożliwiając wprowadzanie głębokich zmian w osobowości pacjenta.