Podobne strony

  • ARS mechanika terenowa warszawa

    Firmy wg branży
    Firma ARS to prawdziwy ekspert w zakresie naprawy aut wszelkich marek. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem auta osobowego, terenowego albo dostawczego, możesz liczyć na sprawną oraz terminową realizację usług. Prowadzi ona swoją działalność w tym zakresie już od 1992 roku, a dzięki bogatemu doświadczeniu mogła przygotować niezmiernie wszechstronną ofertę. Zawiera ona między innymi serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, montaż i naprawy instalacji gazowych, chłodnic, klimatyzacji, a także naprawę elektroniki oraz wiele innych usług. Dodatkową działalność stanowi oklejanie pojazdów i wymiana opon. Więcej dokładnych informacji odnajdziesz na stronie.
  • www.neccar.pl

    Motoryzacja i transport
    Zepsuł Ci się samochód? potrzebujesz holowania na terenie Warszawy oraz okolic? zapraszamy do zapoznania się z zakresem usług które świadczy nasza firma Neccar. Dostarczymy Twoją mienie we wyznaczone miejsce profesjonalnie oraz szybko a jeśli tym miejscem będzie nasz zakład usługa transportowania będzie darmowo. Pracujemy 24 godziny 7 dni w tygodniu. Cały zakres naszych usług poznasz po wizycie na naszej stronie internetowej ewentualnie pod nr telefonu. To co nas wyróżnia to profesjonalizm doświadczenie i szybkość. O powierzone mienie nie musisz się martwić my o nie zadbamy, nasza firma to zabezpieczenie jakości. Przedstawiamy Państwu firmę Neccar, której siedziba znajduje się w Warszawie. Proponujemy usługi doświadczonych fachowców. Prowadzimy działalność od wielu lat oraz do Państwa dyspozycji jesteśmy całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Nasza firma świadczy usługi pomocy drogowej czy holowania. Nasi mechanicy fachowo zadbają o Twój samochód lub motocykl. Zajmujemy się naprawą aut w pe


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: www.auto-gajewski.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.auto-gajewski.pl

Kategorie:

Opis:

Wszechstronną obsługę samochodów w Warszawie oferuje Bosch Service Gajewski. Wymieniamy części i podzespoły, naprawiamy m. in. silniki, skrzynie biegów, hamulce ABS/ASR, układy klimatyzacji. W ramach każdej usługi przeprowadzonej w naszym serwisie bezpłatnie sprawdzamy oświetlenie pojazdu, a oprócz tego zapewniamy obsługę samochodów firmowych, usługę odbioru i odprowadzenia samochodu po naprawie i w razie potrzeby - samochód zastępczy. Nasz zespół to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy dzięki szkoleniom w Centrum Szkoleniowym Bosch, zapewniają usługi o najwyższej jakości. Zapraszamy!