Podobne strony

 • Gimnazjum w Swarzędzu

  wielkopolskie
  Informator dla kandydatów do pierwszych klas gimnazjum, które powstało 1998 roku i zostało powołane przez Fundacje Edukacji Ekos.
 • 44 LO w Warszawie

  Warszawa
  Informacje o szkole, fundacja, informacje o patronie liceum.
 • FMTM

  Organizacje, instytucje
  Na stronie znajdziesz wszystko na temat Fundacji Młodych Talentów Muzycznych.
 • Fundacja Kobieca eFKa

  Organizacje
  Celem statutowym Fundacji Kobiecej eFKa jest wspieranie solidarności i samodzielności kobiet, działania antydyskryminacyjne, rozwój kultury kobiecej. eFKa nie prowadzi działalności gospodarczej, lecz gromadzi fundusze od krajowych lub zagranicznych fundacji i przeznacza je na realizowanie projektów na rzecz kobiet.
 • Medicus Mundi Poland

  Instytucje
  Podstawowym celem fundacji jest organizowanie pomocy materialnej i personalnej dla ośrodków medycznych prowadzonych przez polskich misjonarzy w krajach rozwijających się oraz budowa nowych ośrodków i organizacja praktyk szkoleniowych w tropikach dla studentów medycyny.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Alivia – Fundacja Onkologiczna ::

Nasza ocena:
Adres: www.alivia.org.pl

Ulica: Al. Jerozolimskie 94

Miasto: Warka
Kod: 00-807
NIP: 5272630752

Telefon:
Opis:

Alivia to fundacja mająca na celu pomoc osobom chorym na nowotwór. Firma posiada wieloletnie doświadczenie dzięki temu posiada szerokie możliwości wsparcia osobom chorym. Dodatkowo na stronie fundacji znaleźć można poradnik, grupy wsparcia oraz kampanie społeczne. Więcej informacji na stronie internetowej.