Podobne strony

 • Plastimex

  Tworzywa sztuczne
  Firma zajmuje się produkcją wyrobów z plexi. Na stronie znajdziesz wykaz proponowanych produktów i dane firmy.
 • SZYBEX s.c.

  Szyby
  Szyby samochodowe, szyby do maszyn budowlanych, naprawa pęknięć, polerowanie szyb samochodowych oraz okiennych bez konieczności demontażu, okna dachowe - szyberdachy, plexi, foliowanie szyb okiennych oraz samochodowych, szyby płaskie hartowane i klejone, montaż - oto, co znajdziesz w ofercie firmy.
 • Agencja Reklamowa Rekin s.c.

  Reklama
  Aby zapoznać się z wykazem oferowanych przez Agencję usług - zajrzyj na stronę. Znajdziesz tu także prezentację wykonanych już projektów oraz dane samej firmy.
 • Tuplex

  Tworzywa sztuczne
  Tworzywa sztuczne dla reklamy, przemysłu oraz budownictwa. W ofercie: plexa, pcv, materiał na plandeki, poliwęglan kanalikowy i lity, folie na opakowania oraz ploterowe i do wydruków, laminaty elewacyjne, blachodachówka z posypką ceramiczną.
 • ART-PLEX

  Reklama zewnętrzna
  Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie reklamy wizualnej (wydruki wielkoformatowe, wyroby z plexi, PCV, wycinanie liter z folii, kasetony, neony...) Firma sprzedaje też folie, płyty plexi, PCV.


:: Stojaki i ekspozytory z plexi - Javis ::

Nasza ocena:
Adres: http://javis.pl

Ulica: Magnoliowa 10/13

Miasto: Białystok
Kod: 15-669
NIP:

Telefon: 514076794
Opis:

Specjalnością naszej firmy jest gięcie, cięcie i formowanie plexi, czyli produkcja różnorodnych wyrobów z plexi. Zrobimy ci, co tylko zechcesz: półki z plexi, stojaki, regały litery itd. Wiela dbałość o detale i zaawansowana technika powoduje, że produkujemy wyroby z plexi o nieskazitelnej jakości. Nasza firma proponuje także usługi z zakresu grawerowania, obróbki metalu oraz drukarskie. Odwiedź nas w internecie i zapoznaj się z naszą całą ofertą.