Podobne strony

 • Spikerzy i lektorzy Polskiego Radia

  Varia
  Strona zawiera ogólną charakterystykę zawodu spikera i lektora radiowego, sylwetki przedstawicieli tego zawodu pracujących w centralnej rozgłośni Polskiego Radia oraz próbki ich głosów w mp3.
 • Bank Głosów "Rozgłos"

  Inne
  Wybór głosów lektorskich. Głosy polskie i zagraniczne (w wielu językach). Produkcja spotów reklamowych. Multimedia. Platformy IVR. Audiobooki. Na stronie próbki głosów.
 • Tłumaczenia i szkolenia wykonywane przez native speakerów

  Tłumacze
  Serwis internetowy native-speakers.pl przy współpracy z Europejskim Biurem Tłumaczeń oraz firmą Proximuss Polska zaprasza do zapoznania się z ofertą kompleksowych usług językowych takich jak tłumaczenia, szkolenia, korekty językowe, analizy tekstów oraz podkłady głosowe (lektorskie) w ponad 60 językach świata wykonywanych przez native speakerów - rodowitych mieszkańców poszczególnych obszarów językowych. Tłumaczenia pisemne oraz usługi dźwiękowe oferujemy we wszystkich językach świata.
 • AIST Biuro Kontaktów ze Wschodem

  Tłumacze
  Profesjonalne tłumaczenia z języka rosyjskiego, ukraińskiego, białoruskiego, angielskiego, niemieckiego i innych. Pośrednictwo w kontaktach handlowych z Rosją, Ukrainą i Białorusią. Szkolenia językowe dla firm i instytucji.
 • Cinemak.pl filmy online i seriale online!

  Serwisy filmowe
  Cinemak.pl największa baza najnowszych filmów online i seriali online (oglądaj online bez pobierania!). Na stronie są filmy w wersji www, więc nie trzeba ściągać na dysk aby obejrzeć. ZAPRASZAMY!


:: Lektor | Nagrania lektorskie | Lektor do filmu i reklamy ::

Nasza ocena:
Adres: http://lektor24.pl

Ulica: Krakowska 100

Miasto: Wrocław
Kod: 50-427
NIP: 6912003095

Telefon:
Opis:

Nagrania lektorskie przez internet. Możliwość zamówienia głosu lektora do produkcji multimedialnych. Lektor do filmu i lektor do reklamy to usługa nagrania głosu online. Klient na stronie Lektor24.pl ma możliwość odsłuchania próbek głosu i zamówienia nagrania. Gotowy materiał dźwiękowy otrzymuje drogą elektroniczną.
Usługi:
- lektor do reklamy telewizyjnej
- lektor do reklamy radiowe
- głos do multimediów
- lektor do filmu promocyjnego
- lektor do filmu korporacyjnego
- głos do komunikatów