Podobne strony

 • Hodowla Caryńskie

  Hodowla
  Hodowla rasy american staffordshire terrier. Informacje o rasie, hodowli, kolekcja zdjęć własnych psów.
 • Rhodesian Ridgeback

  Rhodesian Ridgeback
  Witryna poświęcona jest informacjom dotyczącym psów rasy rhodesian ridgeback. Autorka strony ma nadzieję pomóc miłośnikom psów innych ras, którzy nie wiedzą, jak znaleźć drogę do najlepszego hodowcy, bądź najlepszego przedstawiciela rasy, o co pytać i czego szukać. Na stronie znajdziesz wzorzec tej rasy, dowiesz się również o terminach wystaw. Strona prowadzona jest również w wersji angielskiej.
 • Internetowy Klub Charta

  Chart
  Na stronie można zasięgnąć informacji o rasie, umieścić zdjęcie swojego pupila. Strona zawiera także informacje o hodowlach, można zasięgnąć informacji o innych rasach.
 • Ogar Polski

  Ogar
  Strona zawiera zdjęcie ogara polskiego. Wchodząc na tę stronę możemy bliżej poznać rasę, zasięgnąć informacji o hodowlach tego pięknego psa oraz dowiedzieć się o zbliżających się wystawach.
 • Owczarek Staroangielski Bobtail

  Owczarek staroangielski
  Prawie wszystko o rasie Bobtail - artykuły z polskiej prasy, wzorzec rasy, lista hodowli w Polsce, dane kontaktowe, zdjęcia, linki i inne.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Hodowla białych owczarków szwajcarskich "Białe Wzgórza" ::

Nasza ocena:
Adres: http://bialewzgorza.pl/

Ulica: Łąkowa 58

Miasto: Rumia
Kod: 84-230
NIP:

Telefon:
Opis:

W mojej hodowli szczególny nacisk kładę na charakter moich psów. Zarówno suki hodowlane jak i reproduktory muszą mieć stabilną psychikę. Dążę do tego aby BOS był wspaniałym psem rodzinnym, ale nie tylko. Powinien to być pies przydatny i chętny do pracy z człowiekiem, inteligentny, odważny i niezawodny przyjaciel. Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo informacje o rasie, takie jak: charakter białego owczarka szwajcarskiego, zdrowie, informacje o naszych psach i planowanych miotach.