Podobne strony

 • Tyci.co - skracacz adresów URL - krótki adres www

  Komputery i internet
  Tyci.co - krótki adres URL - nasza darmowa skracarka adresów WWW skróci Twój adres z długiego i skomplikowanego na łatwy w zapamiętaniu i krótki adres URL. Zupełnie za darmo i bez logowania - tylko w skracaczu adresów Tyci.co. Sprawdź i nie męcz się więcej z długimi, niepraktycznymi i trudnymi do zapamiętania i przesyłania znajomym domenami i adresami URL! Skracacz adresów zrewolucjonizuje Twoje surfowanie po sieci!
 • Krotk.ie - skracacz adresów URL - krótki adres www

  Komputery i internet
  Krotk.ie - krótki adres URL - nasza darmowa skracarka adresów WWW skróci Twój adres - łatwy w zapamiętaniu i krótki adres URL tylko w skracaczu adresów Krotk.ie. Zupełnie za darmo i bez logowania - tylko w skracaczu adresów Krotk.ie. Sprawdź i nie męcz się więcej z długimi domenami i adresami URL!
 • xUrl.pl - skracanie długich linków

  Komputery i internet
  Darmowy portal do skracania długich odnośników URL. Rozbudowane statystki pozwolą na wiele sposobów śledzić skuteczność krótkich linków.


:: Cutt.ly - URL Shortener, skracacz linków i adresów url ::

Nasza ocena:
Adres: https://cutt.ly

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Darmowe skracanie linków i długich adresów internetowych. Statystyki kliknięć w czasie rzeczywistym: media społecznościowe, lokalizacja, kody QR, urządzenia, przeglądarki, system. Skróć i zamień długi adres URL na krótki link do programów afiliacyjnych, reklam, serwisów społecznościowych, maili, sms lub użyj go na ulotkach z kodem qr. Profesjonalne zarządzanie linkami, skracacz linków (URL shortener) i rozbudowana platforma do zarządzania linkami.