Podobne strony

 • SONEL

  Apartura pomiarowa
  Firma oferuje: mierniki dla elektryków (izolacji, zerowania, pętli zwarciowej, rezystancji uziemienia), oprawy oświetlenia zewnętrznego, a także usługowy montaż elementów SMT.
 • Ergom

  Apartura pomiarowa
  Największy na rynku dostawca drobnej galanterii elektrotechnicznej i profesjonalnych narzędzi dla elektromonterów. W ofercie 6000 wyrobów.
 • ARTOM

  Usługi ogólnobudowlane
  Przedsiębiorstwo budowlane realizuje generalne wykonawstwo, remonty cząstkowe i adaptacje. Prowadzi również hurt materiałów budowlanych. Na stanie posiada ceramikę budowlaną, materiały izolacji termicznej i wodnej, chemię oraz maszyny budowlane.
 • Isover.pl- Oficjalna strona Gullfiber Polska

  Materiały termoizolacyjne
  Firma jest producentem o światowym zasięgu izolacji termicznych, akustycznych i ogniowych z wełny mineralnej skalnej i szklanej. Na stronie firma prezentuje swoje wyroby, ich właściwości, asortyment dodatków, referencje i plany rozwojowe. Zamieszczono wiele informacji o zakładzie, porad montażowych i instrukcji zastosowań oraz adresy kontaktowe.
 • IZOHAN

  Materiały termoizolacyjne
  Firma produkuje masy, powłoki, dyspersje i hydroizolacje dla budownictwa. Posiada szeroką gamę produktów pod nazwą Izobud System z artykułami o różnych zastosowaniach izolacyjnych. W systemie są grunty, szpachle, uszczelniacze, lepiki. Opis i własności dostępne w witrynie internetowej.


:: Membrany hydroizolacyjne - resitrix.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://resitrix.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Dzięki nam zainwestujecie Państwo w bardzo trwałe membrany hydroizolacyjne umożliwiające tworzenie zielonych dachów. Nasze pokrycia dachowe to 50 – letnia trwałość, elastyczność w niskich i wysokich temperaturach, pełna wodoodporność i przede wszystkim łatwość montażowa. Pokrycia dachowe ułożycie Państwo na dosłownie dowolnej powierzchni. Sugerujemy pełne wsparcie techniczne.