Podobne strony

 • Pomorsko-Kujawska Izba Budownictwa

  Serwisy Informacyjne
  Serwis zapozna cię z działalnością Pomorsko-Kujawskiej Izby Budownictwa, jej statutem, formą funkcjonowania, członkami. Dzięki umieszczeniu podziału merytorycznego wykorzystanego w wyszukiwarce możesz zapoznać się z profilem działalności poszczególnych zrzeszonych firm.
 • AD-BUD Sp. z o.o. - kompleksowe budownictwo

  Usługi ogólnobudowlane
  Firma realizuje roboty ogólnobudowlane w pełnym zakresie dla inwestorów sieci publicznej oraz osób prywatnych na terenie całego kraju. Na stronie więcej informacji o spółce, szczegółowa oferta, lista referencyjna i galeria zdjęć z przykładami wykonanych prac.
 • POLREM - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

  Budownictwo mieszkaniowe
  Firma oferuje wykonawstwo obiektów budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz przemysłowego. Na atrakcyjnej graficznie stronie poznasz szczegóły tej oferty, znajdziesz informacje o firmie, obejrzysz zdjęcia przykładowych realizacji oraz zapoznasz się z listą referencyjną.
 • Prima

  Usługi ogólnobudowlane
  Budownictwo jest podstawą działalności firmy. Oferuje ona pełen zakres usług: budownictwo ogólne (domy, biurowce szkoły itp.), renowację zabytków, wystrój i projektowanie wnętrz. Wykonuje bramy, (również zdalnie sterowane), balustrady, balkony, ogrodzenia wg własnych wzorów oraz na indywidualne zamówienia. Posiada własne sklepy/hurtownie materiałów budowlanych i wykończeniowych. Ponadto w ramach firmy funkcjonuje warsztat naprawy samochodów, który oferuje m.in. naprawy samochodów wszystkich marek oraz przygotowanie do przeglądów. Po szczegóły zajrzyj na stronę.
 • MAL-REM

  Usługi ogólnobudowlane
  Wizytówka działającej od 1989 roku firmy budowlano-remontowej.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: FIRMA BUDOWLANA SEB-BUD ::

Nasza ocena:
Adres: http://twojtanidom.pl/


Opis:

Marka SEB-BUD to wielkopolska firma trudniąca się tworzeniem domów. Nasi pracownicy to projektanci, inspektorzy nadzoru, inżynierowie, kierownicy budów. Dodatkowo działamy również z firmami oferującymi tworzenie ogrodów oraz organizację wnętrz. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami, tak by nasi klienci mogli zaoszczędzić trochę czasu. Projektujemy domy na życzenie klientów, ale proponujemy również nabycie już zbudowanych domów jednorodzinnych. Na naszej stronie można znaleźć ofertę oraz