Podobne strony

 • Namioty, stoły, ławy, naczynia czyli wszystko co potrzebne na imprezy plenerowe

  Inne
  Namioty, stoły, ławy, naczynia, grille, rożna, termosy oraz inne urządzenia do cateringu, do obsługi gastronomicznej, na wesela, spotkania i imprezy plenerowe.
 • Hale namiotowe , wynajem namiotów

  Atrakcje i organizacja imprez
  Hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty weselne, namioty imprezowe, kompletne wyposażenie, konkurencyjne ceny
 • wynajem namiotów

  Firmy wg branży
  Bardzo popularne ostatnimi czasy stały się imprezy plenerowe na łonie natury lub śluby na świeżym powietrzu. Niepowtarzalna atmosfera, przestrzeń na spacery, romantyczne i magiczne wieczory. Wszystko to możliwe jest przy wynajmie wielofunkcyjnych namiotów i baldachimów, które zapewniają ochronę i stanowią centrum każdej imprezy. Tani wynajem, wiele rodzajów namiotów, dzięki czemu można zorganizować kameralną, jak i dużą imprezę "pod chmurką". Atrakcyjne ceny i wysokie bezpieczeństwo.
 • Wypożyczalnia namiotów

  Ekonomia
  Firma Panorama+ zajmuje się produkcją, sprzedażą i wynajmem konstrukcji namiotowych. W jej ofercie znajduje się szeroki wybór wyrobów, w tym między innymi namioty magazynowe, namioty przemysłowe, hale namiotowe o różnych rozmiarach oraz plandeki. Wszystkie produkowane są ze starannie dobranych materiałów i z naciskiem na optymalny poziom bezpieczeństwa. Wyroby mogą być także spersonalizowane i dopasowane do oczekiwań klientów. Zapraszamy!
 • Wypożyczalnia namiotów Vitabri

  Firmy wg branży
  Vitabri to wypożyczalnia namiotów ekspresowych. Choć nasz magazyn znajduje się w Częstochowie, usługi świadczymy na terenie całego kraju. Oferujemy wynajem namiotów, a także wyposażenia pozwalającego dostosować je do swoich potrzeb. Duża baza sprzętu w doskonałym stanie technicznym pozwala nam na zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Wynajem namiotów na imprezę - alexnamioty.pl ::

Nasza ocena:
Adres: alexnamioty.pl


Opis:

Wynajem namiotów na różnego rodzaju imprezy to nasza specjalność. Posiadamy duży wyrób namiotów, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim gościom wydarzenia, które Państwo zaplanują. Sprawdź naszą ofertę i zapytaj o szczegóły.