Podobne strony

 • Baloniarstwo

  Baloniarstwo
  Strona stworzona przez fascynata baloniarstwa i adresowana do tych wszystkich, którzy nigdy nie mieli możliwości zetknięcia się z tym wspaniałym sportem, a chcieliby się czegoś o balonach dowiedzieć oraz do polskich baloniarzy, dla których latanie jest tym "co tygryski lubią najbardziej".
 • Baltic Balloon Club

  Baloniarstwo
  Strona pierwszego i jedynego w Polsce prywatnego klubu, który zajmuje się czarterowymi lotami balonowymi. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej osiągnięciach oraz listę klientów.
 • Klub Balonowy Białystok

  Baloniarstwo
  Na stronie znajdziesz krótką historię klubu, ważniejsze osiągnięcia, listę niektórych sukcesów oraz dane teleadresowe.
 • Górskie Zawody Balonowe

  Baloniarstwo
  Na oficjalnej stronie I Górskich Zawodów Balonowych znajduje się lista startowa, galeria zdjęć balonów, lista sponsorów oraz program zawodów.
 • Festiwal ognia, światła i dźwięku

  Wydarzenia i imprezy
  Największy pokaz sztucznych ogni, rozdzierające niebo fajerwerki, lasery, koncerty, pokazy kaskaderskie, balony, skoki na bungee jumping - to tylko nieliczne atrakcje, które czekały na widzów w Ogrodzieńcu 1 września 2001. Tutaj dowiesz się więcej o imprezie, biletach, koncertach, pokazach, atrakcjach i organizatorach.


Tu jesteś » Strona główna » Hobby i pasje

:: Lot reklamowy - ballooning.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://ballooning.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Proponujemy Państwu loty widokowe lub reklamowe balonem. Nasze główne lokalizacje do przelotów to Podlasie, Mazury, ale jesteśmy w stanie przystosować się do indywidualnych potrzeb klientów. Zapewniamy nie tylko wspaniałe przeżycia podczas lotu, ale gwarantujemy również dodatkową dawkę adrenaliny przez spadochronowy skok w tandemie. Charakteryzujemy się ponad 30 – letnim doświadczeniem.