Podobne strony

 • Multimet

  Spawalnictwo
  Specjalnością firmy jest produkcja i sprzedaż drutów spawalniczych (zarówno do spawania w osłonach gazów ochronnych, jak i do spawania automatycznego łukiem krytym).
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Pomex" Sp. z o.o.

  Bramy, garaże, ogrodzenia
  W ofercie firmy można znaleźć listwy pomiarowe, elementy tras przenośnikowo - taśmowych, systemy ogrodzeniowe oraz elementy odgromowe. Dodatkowo zakład świadczy usługi blacharskie, spawalnicze i tokarskie. Na stronie zamieszczono info o firmie, a także zdjęcia furtek, bram i ogrodzeń.
 • Ślusarstwo Produkcyjne

  Ślusarstwo
  Firma jest kierowana przez inż. Andrzeja Pierończyka, a jej specjalnością jest wytwarzanie detali i półfabrykatów produkcyjnych (odlewy aluminiowe, spawanie, konstrukcje stalowe, fundamenty betonowe).
 • Spawas Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma oferuje "wszystko dla spawania", czyli: materiały, akcesoria, uchwyty (zdjęcia i opisy produktów na stronie).
 • Ankor Sp. z o.o.

  Spawalnictwo
  Firma świadczy usługi w następujących branżach: elektrycznej, obróbki mechanicznej, spawania konstrukcji oraz marketingowej. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą modernizacji tramwajów i linii tramwajowych, łącznie ze znalezieniem źródeł finansowania.


:: Spawarka inwertorowa - centrumspawalnicze.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.centrumspawalnicze.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasz sklep spawalniczy Centrum Spawalnicze jest miejscem, które od lat specjlizuje się w sprzedaży różnego rodzaju produktów związanych z tą branżą. W swej ofercie posiadamy liczne spawarki inwertorowe, spawarki magnum, spawarki mig mag, bezpieczniki gazowe, palniki gazowe, okulary spawalnicze, rękawice, akcesoria BHP, ekrany spawalnicze czy też elektronarzędzia.