Podobne strony

 • Balanda - fabryka reklamy

  Reklama świetlna, neony
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz reklamę świetlną, wizualną, dekoracje świąteczne, szyldy itp.
 • Decor Light Sp. z o.o.

  Branże inne
  Firma jest producentem elementów dekoracyjnych z węży świetlnych i żarówek (dekoracje świąteczne, dekoracje świetlne, oświetlenie miast, reklama świetlna itp). Znajdziesz tu informacje o firmie, ofertę, wzory, galerię oraz dane teleadresowe z mapką lokalizacyjną.
 • Comech Sp. z o.o.

  Artykuły oświetleniowe
  Projektowanie oświetlenia do mieszkań, domów, rezydencji, restauracji, hoteli, salonów sprzedaży, galerii, obiektów sportowych i innych. Import oraz sprzedaż opraw oświetleniowych z Włoch, Niemiec i Hiszpanii. Szczegóły oferty - na stronie.
 • MK ILUMINACJE POLSKA SP. Z O.O. sople świetlne

  Firmy wg branży
  MK Iluminacje Polska Sp. z o.o. to firma z Bielska-Białej, wykonująca na zlecenie miast, gmin, centrów handlowych, hoteli, kościołów, dyskotek, dekoracje świetlne. Używane materiały są najwyższej jakości i spełniają wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa. Do tego firma w najwyższym stopniu dba o środowisko i dlatego używa jedynie oświetlenia niskonapięciowego, w technologii LED, a materiały, z których robione są dekoracje, są biodegradowalne. Młody, pełen pasji oraz pomysłów zespół dba kompleksowo o klienta od koncepcji, poprzez projekt dekoracji, jej montaż a także rozmontowanie po sezonie. W ofercie znajdują się figury przestrzenne anioły, kule, fontanny świetlne, ale również standardowe dekoracje jak świetlne sople, kurtyny świetlne, węże czy sznury świetlne oraz wiele innych. Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie.
 • Dekoracje światłem

  Rozrywka
  Od wielu lat nasza firma zajmuje się usługami związanymi z organizacją oświetlenia na różnych eventach. Jesteśmy w stanie zadbać o oświetlenie zewnętrzne wesel, budynków i wiele innych usług. Dzięki naszym usługom każdy event będzie wyglądał wyjątkowo. Jesteśmy przekonani, że każdy kto powierzy nam zapewnienie obsługi świetlnej będzie w pełni zadowolony. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: swietlnie.pl - dekoracja światłem ::

Nasza ocena:
Adres: swietlnie.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Prezentujemy bogatą ofertę oświetlenia dekoracyjnego na różne okazje. Dekoracje świetlne dostępne są w różnej formie i rodzajach. Wszystko zostało dokładnie przedstawione na naszej stronie. Można tam zapoznać się z dekoracją światłem na przykład w postaci trójwymiarowych napisów, girland oraz logotypów.