Podobne strony

 • Uniwersal

  Maszyny budowlane
  Przedsiębiorstwo produkuje wentylatory dachowe w wielu rodzajach i przeznaczniu. Zakład dysponuje np. urządzeniami przeciwwybuchowymi. Na stronie opisy techniczne, dane eksploatacyjne, zastosowanie, tabele porównawcze oraz wykresy pracy.
 • C&K

  Klimatyzacja
  Firma sprzedaje systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. W ofercie handlowej dysponuje klimakonwektorami agregatami skraplającymi, centralami klimatyzacyjnymi i klimatyzatorami przenośnymi.
 • Tako

  Klimatyzacja
  Dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych oraz grzejników. W ofercie handlowej firma posiada instalacje wentylacyjne oraz grzejniki konwektorowe. Na stronie o oddziałach firmy, asortymencie produktów i usługach towarzyszących dystrybucji.
 • Instal Kraków S.A.

  I
  Firma wykonuje roboty budowlano-montażowe w zakresie instalacji wodnych i kanalizacyjnych, gazowych, oraz technologicznych. Jest producentem konstrukcji stalowych, zbiorników ciśnieniowych, hydroforów, filtrów, wymienników, kotłowni kontenerowych, odmulaczy, kominów oraz urządzeń odpylania i odsiarczania spalin, kształtek i kanałów wentylacyjnych, itp.
 • Domus Ducting Polska

  Klimatyzacja
  Spółka specjalizuje się w projektowaniu i produkcji modułowych systemów wentylacyjnych do kuchni, łazienek oraz obiektów publicznych. Na stronie o posiadanych certyfikatach, konstrukcji systemu domus oraz metodach montażu, opisy techniczne, dane adresowe, ciekawe linki.


:: Kanały i kształtki wentylacyjne, rury - Hurtownia Icevent.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://icevent.pl

Ulica: ul. Syreny 14,

Miasto: Warszawa
Kod: 01-132
NIP: 527-274-55-67

Telefon:
Opis:

Hurtownia wentylacyjna Icevent. W ofercie znajdziesz kształtki, rury SPIRO, filtry i przepustnice wentylacyjne w hurtowych cenach. Kształtki i kanały posiadamy w wersji ocynkowanej jak i z blachy kwasoodpornej. Poza sprzedażą internetową zajmujemy się również montażem wentylacji przemysłowej, domowej jak i montażem klimatyzatorów w Warszawie. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie, o niestandardowych wielkościach i średnicach.
Gwarancję szybkiej wysyłki i niskiej ceny.