Podobne strony

 • Szamba

  Firmy wg branży
  Firma Gryzbet to przedsiębiorstwo które od dziewięciu lat produkuje szamba betonowe przeciwnie zwane zbiorniki betonowe. Profesjonaliści z dziedziny budowlanej znają kilka liczących się na naszym rynku spółek które budują zbiorniki na ścieki, prawie każdy z nich wie że Gryzbet to precyzja i obszerna jakość.
 • Producent szamba betonowego

  Firmy wg branży
  Producent szamba betonowego, oferujący wysokiej jakości zbiorniki na szambo i gnojowice. Firma oferuje tani transport i wysoką jakość wyrobu, zbiorniki betonowe są bardzo wysokiej jakości. My, jako producent szamba betonowego oferujemy transport pojazdem z HDS'em. Dowozimy nasze zbiorniki w każdy zakątek Polski.
 • Szamba i zbiorniki betonowe na ścieki, deszczówkę, gnojowicę

  Dom i wnętrza
  Firma Gryz-Bet s.c. to lider w produkcji zbiorników i szamb żelbetowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zbiornikibetonowe przeznaczone do okresowego magazynowania lub retencji: Ścieków bytowo-gospodarczych, sanitarnych, komunalnych i deszczowych Ścieków przemysłowych Wody technologicznej i przeciwpożarowej itp. Organizujemy transporty łączone na terenie całego kraju
 • ABC Zbiorniki betonowe

  Firmy wg branży
  ABC Szamba betonowe - Trudnimy się instalacją szamb betonowych na terenie całego kraju. W ofercie mamy: - Szamba żelbetonowe - na ścieki sanitarne - pojemniki żelbetonowe na wodę deszczową - pojemniki żelbetonowe na gnojowicę. - Szczelne Kanały samochodowe - Gotowe Komory wodomierzowe. Zapraszam do odwiedzin naszej witryny www.
 • Zamów szambo | zamow-szambo.pl

  Firmy wg branży
  Dzięki nam zamówicie Państwo szambo betonowe charakteryzujące się szczelnością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Produkujemy szamba ekologiczne z zachowaniem najwyższych standardów technicznych. Dodatkowo zapewniamy transport zbiorników na szambo i specjalistyczny montaż. Dajemy gwarancję i świadczymy usługi całodobowego serwisu szamb.


:: Szamba Betonowe Radom - Fabrykaszamb.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://fabrykaszamb.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Do firmy Fabryka Szamb Zapraszamy wszystkich tych, którzy potrzebują betonowego zbiornika na nieczystości. W naszej ofercie mamy takich wiele. Zajmujemy się ich produkcją oraz dystrybucją. Ze swojej strony gwarantujemy Państwu wysokiej jakości szamba z gwarancją. To najlepsze zbiorniki na nieczystości na rynku. Zapraszamy na naszą stronę internetową fabrykaszamb.pl.