Podobne strony

 • POLSTRUG

  Konstrukcje metalowe
  Strona producenta kontenerów socjalnych - biurowych, mieszkalnych i magazynowych. Na stronie znajdziesz informacje o produktach i dane teleadresowe firmy.
 • "Stalmech" – producent kontenerów transportowo-magazynowych

  Branże inne
  Strona firmy zajmującej się produkcją kontenerów i pojemników transportowo-magazynowych metalowych i siatkowych, różnego rodzaju konstrukcji stalowych, siatki zgrzewanej, ogrodzeń oraz maszyn rolniczych. Na stronie szczegóły oferty (również w jęz. ang).
 • Czaja Container

  Branże inne
  Czaja Container - producent kontenerów oferuje: kontenery, pojemniki metalowe, konstrukcje stalowe, Absetz, Abroll. Handel kontenerami na śmieci.
 • GK-PRODUCT profile gumowe do transportu szkła

  Firmy wg branży
  Przedsiębiorstwo GK Produkt posiada swą siedzibę w Żarach. Proponuje profesjonalne urządzenia dla wytwórców stolarki otworowej oraz szkła. Mamy wieloletnie doświadczenie i kadrę pracowniczą, która podejmie się zrealizowania nawet najtrudniejszego zlecenia. Radzimy w zakresie wyboru oraz tworzenia projektów nowych urządzeń logistycznych oraz produkcyjnych. Nasz asortyment obejmuje stoły robocze i transportowe, podajniki rolkowe i szpulowe, stojaki oraz regały magazynowe.
 • MJB kontenerów na odpady

  Firmy wg branży
  Znajdujące się w Nicponi przedsiębiorstwo MJB jest cenionym producentem wysokiej jakości kontenerów na odpady przemysłowe oraz komunalne. Swoim Kontrahentom gwarantuje on bogaty wachlarz artykułów o zróżnicowanej wielkości i pojemności. Są one wykonane z najlepszych materiałów, przez co są niezwykle trwałe oraz odporne na uszkodzenia. W propozycji firmy mieszczą się również pojemniki do segregacji odpadów, kosze blaszane, obudowy do pojemników bądź drugie wyroby z blachy nierdzewnej. Spółka gwarantuje również możliwość wykonania kontenera przystosowanego do potrzeb Klienta. W celu dokładniejszego zapoznania się z propozycją producenta, zapraszamy na stronę internetową.


:: Kontenery na gruz ::

Nasza ocena:
Adres: http://ekombud.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kontenery prosto od producenta? Tylko z EKOMBUD, gdzie powstają kontenery budowlane, kontenery hakowe, kontenery na gruz, kontenery na odpady, kontenery na śmieci, kontenery na złom, kontenery otwarte, kontenery rolkowe, kontenery stalowe do gromadzenia i wywozu odpadów oraz inne z najwyższej jakości tworzyw!