Podobne strony

 • AGENT SJ - Agencja Ochrony Osób i Mienia

  Fizyczna ochrona mienia
  Agencja proponuje m.in. następujące usługi: fizyczną ochronę obiektów, monitorowanie systemów alarmowych, ochronę osobistą, montaż i konserwację systemów alarmowych. Pełna lista usług i dodatkowe informacje o firmie - na stronie.
 • VITIS-IT Montaż i sprzedaż telewizji przemysłowej

  Firmy wg branży
  Nasza firma specjalizuje siê w instalacjach systemów monitoringu oraz monitoringu przez internet. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Oferujemy profesjonalne instalacje w optymalnej cenie.
 • Monitoring CCTV, telewizja przemysłowa, systemy alarmowe.

  Firmy wg branży
  Firma Monitoring24alarmy zajmuje się projektowaniem oraz instalacją systemów telewizji przemysłowej zwanej też monitoringiem CCTV oraz systemów alarmowych. Naszym klientom oferujemy możliwość prezentacji kamer przemysłowych, integracji systemów zabezpieczeń. Oferujemy profesjonalne wykonanie, atrakcyjne ceny. Działamy zgodnie z Ustawą o Ochronie Osób i mienia. Posiadamy licencję zabezpieczenia technicznego. Zapraszamy do współpracy.
 • Mar-Mont montaż klimatyzacji

  Firmy wg branży
  Kompetentna i doświadczona firma Mar-Mont Jacek Marszałkowski z Przyjaźni, nieopodal Kartuz zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą usług w zakresie instalacji hydraulicznych i elektrycznych oraz systemów alarmowych i systemów klimatyzacyjnych stosowanych w pomieszczeniach. Mar-Mont prosperuje na rynku od 1998 roku, od tego czasu firma pozyskała grono usatysfakcjonowanych klientów, które ciągle się powiększa. Atutem tej firmy jest zespół fachowców, posiadających ogromną wiedzę w zakresie przedstawionym powyżej. W ramach swoich usług Mar-Mont wykonuje wszelkie montaże instalacji hydraulicznych i elektrycznych, montaże systemów alarmowych, monitoringowych a także klimatyzacji. Oferta firmy to także wszelakie naprawy, konserwacje i wymiany tych instalacji i systemów. Profesjonalizm, fachowość i rzetelność firma potwierdza udzielaniem gwarancji na świadczone usługi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie.
 • Sytsemy alarmowe,systemy monitoringu, systemu informatyczne

  Elektronika
  Nasza firma zajmuje się montażem i konfiguracją systemów alarmowych, systemów monitoringu, systemów informatycznych. Instalujemy i wdrażamy oprogramowania. Montujemy i konfigurujemy centrale telefoniczne firmy Platan i Siemens.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Altes - monitoring i bezpieczeństwo ::

Nasza ocena:
Adres: http://altes.pl/

Ulica: Al. Pokoju 57

Miasto: Kraków
Kod: 31-564
NIP:

Telefon: 12 296 42 70
Opis:

Każdy nowoczesny dom potrzebuje odpowiedniego systemu zabezpieczeń, który zagwarantuje mu bezpieczeństwo. Jeżeli szukasz skutecznych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie instalacji systemów alarmowych, monitoringu i kompleksowej ochrony odwiedź stronę altest.pl. Specjaliści z Altest bezpłatnie zaprojektują dla Ciebie system alarmowy oraz wykonają instalację. Skorzystaj z oferty już dziś!