Podobne strony

 • Budom Market

  Składy budowlane
  Firma handlowa o szerokim asortymencie materiałów rozmieszczonych w działach ogólnobudowlanym, elektrycznym, instalacyjno-sanitarnym, chemicznym, okuć i narzędziowym. W serwisie wybrane przykłady materiałów, informacje o historii sklepu oraz profilu działalności.
 • Centrum Budownictwa "Inwest"

  Usługi architektoniczne
  Przedsiębiorstwo Budowlane "Inwest" prowadzi dwutorową działalność gospodarczą. Centrum jest dystrybutorem materiałów budowlanych dla różnego rodzaju budownictwa. Firma ponadto świadczy usługi w zakresie: projektowania architektoniczno-budowlanego, nadzoru budowlanego i doradztwa techniczno-budowlanego.
 • TERYS

  Składy budowlane
  Skład opału, materiałów budowlanych, a także skup złomu i metali kolorowych - oto co na swej stronie oferuje firma TERYS s.c.
 • HARP II - skład materiałów budowlanych

  Składy budowlane
  Firma zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów budowlanych. Jest przedstawicielem szwedzkiej firmy BORGA - producenta blach dachówkowych i trapezowych. W ofercie handlowej firma koncentruje się przede wszystkim na pokryciach dachowych. Na stronie: informacje, oferta materiałów budowlanych, cenniki, promocje.
 • Bud-Mal

  Usługi ogólnobudowlane
  Bud-Mal to usługi budowlano-remontowe, skład materiałów budowlanych, oferta glazury, terakoty i chemii budowlanej. Strona jest wizytówką firmy z podstawowymi o niej informacjami.


:: Askot sklep z materiałami budowlanymi Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://askot.krakow.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Prowadzony przez nas sklep budowlany ASKOT jest miejscem, w jakim mogą Państwo znaleźć dla siebie różnorodne materiały budowlane. Oferujemy swym klientom między innymi systemy kominowe, produkty do renowacji kominów, kominki i akcesoria, klinkier i cegły, dachy, płytki ceramiczne, stojaki na wino, materiały wykończeniowe, narzędzia malarskie. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty online.