Podobne strony

 • ENTE Sp. z o.o.

  Firmy wg branży
  Kompleksowe usługi informatyczne (tworzenie od podstaw systemów informatycznych) oraz projektowe i produkcyjne w zakresie zaawansowanych rozwiązań technologicznych - elektronika analogowa, cyfrowa, aparatura kontrolno-pomiarowa i teletransmisyjna.
 • Seclock.eu - śruby i nakrętki zabezpieczające

  Firmy wg branży
  Śruby i nakrętki posiadają opatentowany wzór spirali z lewym i prawym ręcznym spiralnym rowkiem, co pozwala uzyskać mocną siłę zaciskową. Do zakręcania i odkręcania ich służy specjalny klucz naszej produkcji. Nasz produkt śruby i nakrętki zabezpieczające jest idealny do zabezpieczania drogich przedmiotów, przede wszystkim tych narażonych na kradzież i rabunek.
 • Firma budowlana w Katowicach - szeroki asortyment, pełen zak

  Firmy wg branży
  Oferujemy artykuły budowlane i remontowe. Wszystkie materiały oferowane przez nasz sklep, pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Podsumowując! Chcesz fachowo, sprawnie, bezpiecznie zaplanować i zrealizować zaplanowane prace? Przyjdź do nas! Nie zawiedzie Cię ani asortyment, ani obsługa.
 • Usługi szklarskie Lustrex

  Firmy wg branży
  Strona firmowa zakładu szklarskiego Lustrex. Firma Lustrex sięga korzeniami do 1945 roku. Doświadczenie i tradycja łączona jest z nowoczesną technologią i najnowszymi trendami. Na stronie internetowej zamieszczone są informacje dotyczące historii firmy, realizacji - przykładowe zdjęcia oraz ofertę produktów. Firma Lustrex wykonuje: meble szklane, panele kuchenne, kabiny prysznicowe, lustra, zabudowy szklane i wiele innych.
 • Wizualizacje architektoniczne i wizualizacje wnętrz

  Firmy wg branży
  Meedo zajmuje się wizualizacjami 3D. Głównym celem jest opowiadanie historii poprzez obraz. Dlatego Meedo tworzy fotorealistyczne i angażujące widza wizualizacje architektoniczne i wizualizacje wnętrz. Prezentujemy pomysły i projekty, które nie zostały jeszcze zrealizowane. Przenosimy widza w przyszłość aby pokazać jak będzie wyglądał projekt lub produkt po jego realizacji.


:: www.pawlikiewiczisynowie.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pawlikiewiczisynowie.pl

Ulica: ul. Kościuszki 45a

Miasto:
Kod: 72-010
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Pawlikiewicz i Synowie to zakład samochodowy z tradycjami, powstały z początkiem lat 80-tych w Policach, w woj. zachodniopomorskim. Wieloletnie doświadczenie i ultranowoczesne urządzenia, dzięki którym jesteśmy zdolni do naprawy każdego pojazdu poawaryjnego powodują, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Co więcej w przypadku napraw w ramach likwidacji szkód nasza długoletnia współpraca z firmami ubezpieczeniowymi oraz leasingowymi zaowocowała możliwością rozliczenia się z nami w formie bezgotówkowej. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na temat oferty warsztatu.