Podobne strony

 • Biuro Turystyczne "Terra Tour" sp. z o.o.

  Obozy młodzieżowe, kolonie
  Obozy młodzieżowe w Holandii. Firma oferuje także tanie noclegi w Krakowie dla grup szkolnych i zapewnia bogaty program zwiedzania Krakowa i okolic.
 • Biuro Podróży Nowator

  Biura podróży
  Propozycje wypoczynku w Polsce i za granicą dla dorosłych i młodzieży. Ponadto firma trudni się wynajmem autokarów.
 • Biuro Podróży PANTUR

  Biura podróży
  Oferta wypoczynku w kraju i za granicą, skierowana głównie do szkół i przedsiębiorstw.
 • Młodzieżowe Biuro Turystyczne "Daniel - Tourist"

  Biura podróży
  Oprócz standardowych wycieczek hotelbusami (specjalność firmy) w różne części świata oraz wczasów i obozów młodzieżowych w Barcelonie biuro proponuje również wyjazdy na narty w Dolomity Austriackie, obozy młodzieżowe w Chorwacji oraz hit sezonu: wyjazd do Kanady na Wschodnie Wybrzeże.
 • Biuro Podróży i Turystyki "Globtour"

  Biura podróży
  Biuro specjalizuje się w organizacji wypoczynku na terenie całej Polski i całego polskiego wybrzeża ze szczególnym uwzględnieniem: wczasów w różnych miejscowościach nadmorskich i nad jeziorami, kolonii dla dzieci i młodzieży, ekoturystyki (np. ornitologia, botanika, edukacja przyrodnicza).


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Obozy młodzieżowe- TOGOTO ::

Nasza ocena:
Adres: http://togo.to


Opis:

Zorganizowanie dobrego wyjazdu dla dzieci i młodzieży nie jest wcale proste. Większość bowiem ludzi w tym wieku nudzi się na zwyczajnym, wakacyjnym wyjeździe. Dlatego też znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie wyjazdu zupełnie innego rodzaju. Dobrym wyborem będzie obóz młodzieżowy. Obozy dla młodzieży to wyjazdy, które w głównej mierze skupiają uczestników w tym samym wieku. Dzięki temu nikt nie będzie się nudzić, zaś przyjaźnie zawarte na takim wyjeździe trwają latami.