Podobne strony

 • Grupa Speakers International

  Kursy biznesowe
  GSI jest firmą szkoleniowo-doradczą specjalizującą się w zakresie szkoleń menedżerskich dla firm i kadr szczebla średniego i wyższego, w szczególności w doskonaleniu funkcjonowania pionu Sprzedaży i Marketingu w zakresie Technik Sprzedaży, Negocjacji, Motywacji i Zarządzania Sprzedażą z ukierunkowaniem na branżę usług; prezentacja oferty szkoleń, aktualności, programy szkoleń i formularz zgłoszenia on-line.
 • Mediacon

  Kursy biznesowe
  Firma prowadzi szkolenia z zakresu narzędzi i technik, które pozwalają na zbudowanie i wdrożenie systemu ocen pracowniczych w firmie, szkolenia na temat rekrutacji i selekcji kadrowej w firmach, szkolenia z zakresu tworzenia i zarządzania systemami wynagrodzeń; ofertę uzupełnia doradztwo w zakresie związanym z zakresem szkoleń.
 • Doradztwo i szkolenia menedżerskie

  Kursy biznesowe
  Na stronie firmy można znaleźć praktyczne rady zarówno dla trenerów jak i dla klientów firm szkoleniowych, a także opisy organizowanych szkoleń. Oprócz tego można tu zapoznać się z przykładami już zrealizowanych programów, publikacjami branżowymi, katalogiem form szkoleniowych oraz odpowiedziami na zadawane przez klientów pytania.
 • Encyklopedia Nowoczesnej Kobiety

  Serwisy informacyjne
  Znajduje się tu wszystko, co ma znaczenie dla współczesnej kobiety i co jej dotyczy. Począwszy od porad, jak zrobić dobry makijaż, jak dbać o włosy, jak się ubierać, poprzez uwagi, jak dbać o piersi, jak wybrać właściwą metodę antykoncepcji, dowiesz się także jaki pocałunek można nazwać erotycznym oraz jak zrobić dobrą kawę. Ponadto porady psychologiczne, zwierzenia pań oraz informacja dla kobiet doznających przemocy - gdzie zgłosić się po pomoc.
 • FIT.PL Polski Portal Fitness

  Kulturystyka, fitness
  Portal fitness i wellness, zdrowy styl życia: zdrowie i uroda, dietetyka i odchudzanie, kluby fitness, aerobik, SPA, odnowa biologiczna. Konwencje, moda, diety. Eksperci: porady i publikacje, aktywność: ciaża, dziecko, junior i senior fitness. Styl fit.


Tu jesteś » Strona główna » Sport

:: Motywacja do treningu - mamforme.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://mamforme.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zapewniamy Państwu codzienną motywację do chodzenia na siłownię i do realizacji najtrudniejszych planów treningowych. Przedstawiamy rzeczywiste metamorfozy pasjonatów treningu siłowego. Doradzamy w zakresie dobierania właściwych ćwiczeń do konkretnego typu sylwetki. Udostępniamy dział z inspiracjami fitness. Dzięki nam pozytywnie wystartujecie Państwo w dniu treningowym.