Podobne strony

 • Stolar

  Producenci
  Firma oferuje drzwi i okna produkowane z klejonki drewna sosnowego lub mahoniu meranti - w dowolnych kształtach, także z łukami oraz szprosami wewnętrznymi, zewnętrznymi, naklejanymi lub otwieranymi. Jej specjalnością są okna stylizowane, przeznaczone do obiektów zabytkowych. Na stronie więcej informacji o firmie, przykłady realizacji, referencje i dyplomy. Najciekawsze jednak na niej jest to, że można tu zaprojektować własne okno lub drzwi!
 • Gebauer

  Producenci
  Wzorowo przygotowana strona producenta stolarki budowlanej - okien, okiennic, drzwi itp. Znajdziesz na niej przedstawioną z niezwykłą dbałością o szczegóły ofertę firmy, formularz zamówienia on-line, listę przedstawicielstw, a także dowiesz się jakie nagrody otrzymała firma i kto ją poleca.
 • SUB-ARTS

  Producenci
  Producent ręcznie wykonywanych drzwi w oryginalnych wzorach we wszystkich stylach historycznych, a także na specjalne zamówienie klienta. W ofercie także: Meble Gdańskie, domki letniskowe, schody i okna. Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje zilustrowane zdjęciami.
 • Pacyna - Stolarstwo

  Producenci
  Strona rodzinnej firmy istniejącej na rynku od 40 lat. Od samego początku działalności skupia się ona na produkcji i usługach w zakresie stolarki budowlanej (okien skrzynkowych). Znajdziesz tu informacje o firmie, jej ofercie oraz dane kontaktowe.
 • PW LECH - Stolarka obiektowa

  Okna, drzwi
  Oferta firmy obejmuje: kabiny sanitarne, drzwi drewniane, meble, szafki basenowe, blaty łazienkowe, parapety okienne, elementy wystroju ścian i sufitów, generalne wykańczanie obiektów w zakresie prac stolarskich.


:: Okna energooszczędne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.oknostol.com.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Producent stolarki drewnianej nowoczesnej i zabytkowej OKNOSTOL w swojej bogatej ofercie posiada różnego rodzaju modele okien drewnianych, zarówno o profilu 68, 78, i 92 mm jak i okna skrzynkowe czy drewniano-aluminiowe a także podejmuje się renowacji okien zabytkowych i produkuje drzwi drewniane, zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne.