Podobne strony

 • STARDREM Spółka z o.o.

  Wycena, kosztorysowanie
  Spółka poleca roboty dekarskie, termoizolacyjne, brukarskie, kosztorysowania i budowy domów. Także konstrukcje lekkie i stalowe. Na stronie adres ikontakt.
 • G&G

  Budownictwo przemysłowe
  Przedsiebiorstwo robót inżynieryjnych specjalizujace się w konstrukcjach żelbetowych w oparciu o szalunki systemowe oraz prefabrykowane konstrukcje stalowe. Zajmuje się tez posadzkami przemysłowymi i konstrukcjami aluminiowymi jak ściany kurtynowe i przeszklenia.
 • VEGA S.A.

  Schody, posadzki
  Spółka specjalizuje się w sprzedaży artykułów i usług wykończenia wnętrz oraz posadzkach przemysłowych polimerowych i poliuretanowych nawierzchniach sportowych. Na stronie oferta usług, referencje, dane finansowe, informacje o prowadzonych inwestycjach.
 • Sarzyna

  Tworzywa sztuczne
  Zakład produkuje tworzywa sztuczne epoksydowe, silikony, żywice i poliestry. W serwisie oferta laminatów i innych tworzyw konstrukcyjnych oraz wylewek posadzkowych. Na stronach omówienie poszczególnych linii produktów oraz informacje o spółkach partnerskich.
 • Export-Import Eugenisz Grześ

  Chemia budowlana
  Firma oferuje materiały budowlane, systemy dociepleń i zabudowy oraz posadzki przemysłowe. Na jej stronie zapoznasz się ze szczegółami oferty.


:: Prom - płytki przemysłowe ::

Opis:

Od przeszło dwudziestu lat dostarczamy naszym klientom posadzki przemysłowe stojące na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki tak dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość. Naszymi klientami są firmy zarówno w kraju jak i za granicą. Korzystamy tylko z najnowocześniejszych technologii.