Podobne strony

 • Polgift - gadżety reklamowe

  Upominki reklamowe
  Firma działa na rynku upominków reklamowych od 1991 r. Jest członkiem - założycielem Polskiej Izby Reklamy oraz członkiem PSI. Bezpośrednio importuje upominki reklamowe z Niemiec i Holandii. Na stronie znajdziesz sklep internetowy z reklamowymi zegarami, elektroniką, parasolami, torbami, narzędziami i wieloma innymi gadżetami.
 • Exponer - producent nośników reklam

  Reklama zewnętrzna
  Specjalnością firmy sa Exponer Wings - reklamowe flagi skrzydłowe na lekkich składanych masztach. Oferta dla agencji reklamowych oraz działów marketingu i reklamy.
 • Plandeki, parasole reklamowe, pokrowce, futerały

  Sprzęt sportowo-turystyczny
  Firma S.I. Techniczna oferuje: plandeki, parasole reklamowe, pokrowce, futerały, artykuły ppoż, asortyment wojskowy
 • Fabryka Wzorów

  Nadruki na odzieży, haft
  Firma wykonuje usługi sitodrukowe, projektowanie T-shirtów, haft, termotransfer, druk na tekstyliach, parasolach i innych materiałach reklamowych. Na stronie szczegółowa oferta, opis technologii, informacje o firmie.
 • Kopernika 9

  Firmy wg branży
  Wysoko wykwalifikowany, profesjonalny personel oraz nowoczesny, najwyższej klasy sprzęt to walory firmy Niebieski, z Mszany. Specjalizujemy się w produkcji flag, flagietek oraz nakładu na tekstyliach. Produkujemy różnego typu i w różnych rozmiarach flagi: narodowe, unijne, reklamowe, samorządowe, sportowe, religijne, beachflagi, flagietki oraz bannery tekstylne. Oferujemy także pełen zestaw flagowo masztowy, tj. maszty, stojaki, uchwyty oraz drzewce do flag.


:: Namioty reklamowe - Inventini ::

Nasza ocena:
Adres: http://inventini.com

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Inventini to producent materiałów przydatnych w budowaniu efektywnej strategii identyfikacji wizualnej. W naszym katalogu wyróżniają się dmuchańce, czy siedziska reklamowe, a także duże flagi przydatne w promocji biznesu. Odpowiadamy za projektowanie, tworzenie, montaż materiałów marketingowych zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów w całym kraju.