Podobne strony

  • Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja Poznań - Salon kosmetyczny w Poznaniu, kursy, szkolenia kosmetyczne

    Salony kosmetyczne
    Gabinet kosmetyczny Salon i Elegancja w Poznaniu oferuje kursy kosmetyczne, szkolenia z zakresu manicure, pedicure, mikrodermabrazji.
  • www.salonlibra.pl

    Firmy wg branży
    Salon Urody Libra Marek Baranowski w Poznaniu to 25 lat doświadczenia, a uzyskana w tym czasie wiedza dziś jest naszym atutem. Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie zabiegów oraz wyboru procedur zgodnie z potrzebą lub problemem. Oferujemy pielęgnację twarzy, dłoni, stóp oraz oczu, makijaż permanentny także depilację ciała. Osoby, które chcą skorzystać z solarium mają do dyspozycji solarium ergoline 600. Proponujemy profesjonalne zabiegi złuszczające na twarz, po których stosujemy profesjonalne kosmetyki, korzystając m. in. z potencjału Thalgo, Dottore i Purlés. Zapraszamy do kontaktu!


:: LUXDERM - Gabinet kosmetyki profesjonalnej - Poznań ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.babor-beautyspa-luxderm.pl/

Ulica: Górna Wilda 74/66

Miasto: Poznań
Kod: 61-564
NIP: 7831562081

Telefon:
Opis:

Nasza oferta składa się z: pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetologi estetycznej, pielęgnacji dłoni i stóp, przekłuwanie uszu, makijaż, depilacja oraz masaż. Salon znajduję się w Poznaniu przy ul. Górna Wilda. Po szczegóły oferty zapraszamy do kontaktu z nami kosmetyka@luxderm.pl. Wolne miejsca jeszcze na was czekają, a relax po całym tygodniu pracy na pewno się przyda. Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, które pozwala odkryć ciało i piękno oraz wsłuchać się w zmysły.