Podobne strony

 • Dublet Znicze

  Branże inne
  Strona producenta zniczy nagrobkowych długopalących plastikowych i szklanych, lampionów i wkładów. Na stronei znajdziesz katalog produktów.
 • ZNICZE

  Branże inne
  Oferta firmy ZNICZPOL, producenta zniczy szklanych i plastikowych. Znajdziesz tu prezentację oferowanych produktów.
 • Lamp-art

  Branże inne
  Strona firmy zajmującej się produkcją oraz sprzedażą zniczy, lampionów i wieńcy. Zapoznasz się na niej z foto ofertą, poznasz podstawowe informacje na jej temat oraz dane teleadresowe.
 • Zakład Produkcyjno-Handlowy Tadeusz Stępniewski

  Branże inne
  Producent i dystrybutor zniczy, lampionów, świec, art. dekoracyjnych i innych (słoje, art. do zapraw i wyrobu win). Zajrzyj na stronę, by zapoznać się ze szczegółową ofertą.
 • TAMIPOL

  Przemysł papierniczy
  Szeroka oferta dla gastronomii i cateringu, w tym m.in.: torebki strunowe, serwetki ozdobne, obrusy papierowe w rolce, rękawice foliowe, fartuchy foliowe, wykałaczki drewniane, papilotki, serwetki gastronomiczne, czapy kucharskie, furażerki, czepki, gumki recepturki itp.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: www.partner.kielce.pl kieszonki na sztućce ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.partner.kielce.pl

Ulica: Łanowa 45

Miasto:
Kod: 25-147
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Dystrybucją wysokiej jakości artykułów gospodarstwa domowego oraz jednorazowego użytku i opakowań zajmuje się firma PARTNER Sp. j. w Kielcach. Działamy na rynku od 1995 roku, a dzięki znajomości branży i doświadczeniu, jesteśmy dziś jednym z czołowych dystrybutorów w naszym regionie. Współpracujemy z renomowanymi producentami z branży artykułów gospodarstwa domowego i opakowań. Nasze produkty znajdują zastosowanie w sklepach spożywczych, chemicznych, cukierniach oraz w lokalach gastronomicznych. Zapraszamy do zaznajomienia z naszą ofertą, jaką prezentujemy na stronie.