Podobne strony

 • Auto Serwis - M. i M. Opach

  Ciężarowe
  Prezentacja oferty Auto Serwisu - Opach, który świadczy usługi w zakresie naprawy samochodów osobowych i dostawczych. Firma specjalizuje się w naprawach samochodów Ford Transit oraz Iveco. Auto Serwis wykonuje: komputerowe badanie silnika 2,5 TD; kontrolę pomp wtryskowych BOSCH, LUCAS; kompleksowe remonty silnika 2,5; oraz skupuje i sprzedaje części.
 • SKARŻYŃSKI serwis samochodów osobowych warszawa

  Motoryzacja i transport
  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Skarżyński sp.j., której siedziba znajduje się w Warszawie. Od 1981 roku zajmujemy się diagnostyką, naprawą oraz sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych i dostawczych marki Mercedes-Benz. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem, w którym wykonujemy naprawy silników, zawieszenia, układów hamulcowych i kierowniczych, klimatyzacji, elektryki, opon oraz wielu innych. Części zamienne można nabyć w naszej siedzibie lub w formie wysyłkowej. Gwarantujemy profesjonalizm, szybkie działanie oraz konkurencyjne ceny. Więcej informacji znajduje się na stronie.
 • Warsztat samochodowy

  Motoryzacja i transport
  Oferujemy Państwu szeroki zakres usług z zakresu napraw samochodów osobowych. Zajmujemy się wymianą tarcz i klocków hamulcowych, wymianą olejów, wymieniamy rozrządy i sprzęgła. Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne samochodów. Posiadamy nowoczesny sprzęt oraz doświadczenie niezbędne przy kompleksowym serwisie, czyszczeniu i naprawach układów klimatyzacji. Zajmujemy się także montażem haków holowniczych.


:: www.tps-service.pl naprawa samochodów osobowych ::

Nasza ocena:
Adres: http://tps-service.pl

Ulica: Wielki Las 2

Miasto:
Kod: 84-242
NIP: 5882429238

Telefon:
Opis:

Naprawą mechaniczną samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych od 2008 r. zajmują się specjaliści Serwisu pojazdów - Truck Perfect Service Sp. z o.o. w Luzinie. Wykwalifikowana kadra pracowników oraz profesjonalne zaplecze techniczne to nasze atuty, które pozwalają nam na realizowanie szerokiej oferty usług. Oferujemy kompleksową naprawę mechaniczną pojazdów, wymianę opon w ramach montażowni do opon typu Run Flat, a także naprawy klimatyzacji. Współpracujemy z InterCars, DKV, GreenChem, Handlopex. Nasz sprzęt dysponuje ma możliwość obsługi maszyn rolniczych. Zapraszamy.