Podobne strony

 • Gabinet Kosmetyczny

  Salony kosmetyczne
  Gabinet Kosmetyczny TWOJA STREFA URODY to miejsce gdzie zadbasz o swoje ciało i umysł. Zapraszamy na terenie Millennium Plaza poziom -1. Nasza propozycja to wieloletnie doświadczenie połączone z wyselekcjonowanymi kosmetykami.
 • Aqua aerobik - Warszawa

  Inne
  Zajęcia aqua aerobik w Warszawie, zobacz opis, zdjęcia z zajęć oraz sprzęt. Piersze zajęcia gratis. Gwarantowana jakość zajęć.
 • Odchudzanie Warszawa

  Medycyna i zdrowie
  Salon Super Ciało przedstawia ogromny zakres usług przyspieszających odchudzanie i zmniejszanie cellulitu. Używamy profesjonalny sprzęt Vacuwell, który jest rewolucją w odchudzaniu. To nowoczesny sposób na zdobycie szczupłej sylwetki, bez niepotrzebnego obciążania organizmu, z którym mamy do czynienia w klubach fitness. Oferta skierowana jest do kobiet, które nie mają czasu na standardowe metody odchudzania.
 • skuteczne diety odchudzające dla dorosłych i dla dzieci

  Medycyna i zdrowie
  Oferujemy konsultacje dietetyczne dla osób w każdym wieku. Przygotowujemy gotowe diety odchudzające dla osób z nadwagą oraz diety zdrowotne dla osób z chorobami dietozależnymi - cukrzyca, nadciśnienie, zbyt wysoki poziom cholesterolu, kamice, zaparcia i wiele innych. Nasze doświadczenie gwarantuje zdrowe odchudzanie bez efektu jojo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i do naszego gabinetu.
 • odchudzanie warszawa

  Medycyna i zdrowie
  EasyDiet umożliwia Ci dbanie o swoje własne zdrowie najlepiej jak to tylko możliwe, czyli poprzez spożywanie wysokiej jakości zbilansowanych posiłków o odpowiedniej ilości kalorii dopasowanej do stylu życia, oraz celu jaki chcesz osiągnąć. W zależności od tego czy jesteś diabetykiem, wegetarianinem, cierpisz na nadmiar cholesterolu we krwi, chciałbyś zgubić zbędne kilogramy czy po prostu zdrowo się odżywiać to EasyDiet odpowiednio dobierze do Ciebie skład ilościowy i jakościowy posiłków.


:: www.bailine.warszawa.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bailine.warszawa.pl

Ulica: ul. Bolkowska 2c

Miasto:
Kod: 01-466
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Firma Bailine mająca swoją siedzibę w Warszawie oferuje swoim klientkom najskuteczniejszą na świecie metodę modelowania sylwetki wprost z Norwegii. Metoda ta zapewnia widoczne oraz trwałe efekty dzięki czemu zyskała sobie już dość duże grono zwolenniczek. Program bailine łączy w sobie zabiegi odchudzające z użyciem symulatora treningowego, motywację psychologiczną oraz modyfikację odżywiania. Jest on alternatywą dla codziennej gimnastyki pomagającej zachować zdrowy wygląd oraz wyśmienite samopoczucie. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.