Podobne strony

 • Guzik Stanisław. Zakład kamieniarski parapety granitowe kraków

  Firmy wg branży
  Zakład kamieniarski Stanisław Guzik proponuje swoim nabywcom całościowe rozwiązania w zakresie usług kamieniarskich. Działamy a rynku od 26 lat, opierając swoje doświadczenie na wieloletniej tradycji oraz zadowoleniu szerokiego grona klientów. Firma zawiera się w pobliżu Krakowa. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy nagrobki oraz grobowce. Z wielką przyjemnością podejmiemy się realizacji pomysłów pochodzących od klienta w oparciu o indywidualne zamówienia. Zapewniamy terminowe oraz kompetentne realizacje wszelkich zleceń. Można się z nami skontaktowaćz wykorzystaniem wiadomości e-mail bądź telefonicznie. Więcej na stronie internetowej.
 • STANISŁAW GUZIK grobowce kraków

  Firmy wg branży
  Firma kamieniarska prowadzona przez Stanisława Guzika istnieje od 1987 roku. Specjalizujemy się w wykonywaniu nagrobków oraz grobowców z kamienia naturalnego importowanego z wielu krajów świata. Rozporządzamy nowoczesnym zapleczem maszynowym, jakie pozwala nam na realizowanie wszelkich pomysłów klientów. Oprócz nagrobków wykonujemy kuchenne blaty kamienne, schody oraz posadzki z granitu. Ich wartością jest wieloletnia odporność oraz estetyczny wygląd pasujący do wnętrz w każdym stylu. Nasi dobrze przeszkoleni pracownicy zajmą się fachowym montowaniem każdego z elementów kamiennych. Dodatkowe informacje o naszej działalności odnajdziesz na witrynie internetowej.
 • KRAK-GRANIT nagrobki z grafitu kraków

  Firmy wg branży
  Przedstawiamy Państwu Zakład Kamieniarski Krak - Granit z Krakowa. Firma powstała w 1907 roku. Wykonujemy nagrobki, grobowce, tablice nagrobkowe oraz pamiątkowe, wykonanie liter na cmentarzu, rzeźby w kamieniu, wizerunki Chrystusa i elementy toczone z kamienia. Wszystko w wielu wzorach oraz kolorach. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Doświadczenie oraz profesjonalizm w zawodzie pozwala nam nie tylko proponować wysoki standard usług, ale również daje elastyczność i otwarcie na nowe pomysły. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty. Szczegółowe informacje o firmie znajdują się na stronie internetowej.
 • Schody i parapety kamienne Kraków - Kamir

  Firmy wg branży
  Centrum kamienia ozdobnego zaprasza! Prowadzimy sprzedaż forniru kamiennego, kamienia naturalnego i elewacyjnego a także kruszywa ozdobne. Cały nasz asortyment w dużym wyborze kolorystycznym dostępny jest m.in. na naszym składzie w Jodłówce k. Brzeska. Działamy w obszarze Kraków i Tarnów - zwłaszcza w zakresie usług wykonania schodów i parapetów kamiennych oraz blatów.


:: www.arkam.krakow.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.arkam.krakow.pl

Ulica: ul Półłanki 84

Miasto:
Kod: 30-740
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Firma Arkam od 30 lat zajmuje sztuką kamieniarską, oferując usługi konserwatorskie, renowację, rekonstrukcję i zabezpieczenie elewacji oraz wnętrz obiektów zabytkowych. Posiadamy własne złoża piaskowca Sobolów. Zajmujemy się jego wydobyciem oraz obróbką, realizując również prace komercyjne, w zakresie wykończeń nowych inwestycji deweloperskich, użyteczności publicznej i prywatnych. Oferujemy wystrój w postaci podłóg kamiennych, schodów i blatów do kuchni i łazienek. Działamy na obszarze Krakowa i okolic, ale nie tylko. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi realizacjami.