Podobne strony

 • Delta S.C.

  Sprzęt audio
  Biuro projektowe techniki konferencyjnej, kompleksowa realizacja sal konferencyjnych, technika konferencyjna, kompleksowe usługi konferencyjne, wypożyczanie urządzeń audiowizualnych.
 • Cyfronika

  Części i podzespoły elektroniczne
  Firma prowadzi sprzedaż elementów, układów scalonych, tranzystorów, transformatorów, zasilaczy, urządzeń, płytek, chemii, kitów dla elektroników. Ciekawe urządzenia do domu, samochodu, do zabawy. Obszerna propozycja dla hobbystów i majsterkowiczów. Porady dla elektroników poprzez e-mail.
 • Vector Sp. z o.o.

  Artykuły biurowe
  Firma Vector prowadzi hurtową i detaliczną sprzedaż artykułów i urządzeń biurowych. W internetowym sklepie możesz zamówić oferowane produkty.
 • Agnes

  Maszyny poligraficzne
  Firma oferuje systemy do opraw dokumentów, laminowania dokumentów, gilotyny biurowe, urządzenia dla drukarni, niszczarki dokumentów, akcesoria komputerowe, urządzenia do archiwizacji dokumentów, folie i etykiety do drukarek i kserokopiarek.
 • ERKA

  Maszyny poligraficzne
  ERKA jest przedsiębiorstwem poligraficzno-wydawniczo-handlowym. Zajmuje się importem maszyn i urządzeń dla poligrafii, części do nich i ich serwisem technicznym. Do grona firm które reprezentuje należą m.in.: MDC Dätwyler, Barco Graphics, Nagel, Multigraf, Rotoflex, Megastahl, ATN Technology, ERNE Galvanotechnik.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Szorowarki walcowe Rotowash ::

Nasza ocena:
Adres: https://rotowash.pl

Ulica: Sienna, Świętej Jadwigi Śląskiej 149

Miasto: Żywiec
Kod: 34-300
NIP: 5531113538

Telefon: 503797351
Opis:

Na naszej stronie internetowej znajdziesz austriackie urządzenia czyszczące, które mogą czyścić powierzchnie podłogowe w firmach, miejscach publicznych, czy domach prywatnych. Nasze maszyny wyczyszczą każde powierzchnie - dywany, bruk, czy drewno. Podczas pracy szorowarki są bardzo proste w obsłudze, wydajne i oszczędne, co jest ich dużą zaletą. Jest to świetna i o wiele szybsza alternatywa mopa i tradycyjnych metod.