Podobne strony

 • Agencja turystyczna Wonderlands

  Biura podróży
  Całoroczna oferta wypoczynkowa, obejmująca również pozycje last minute.
 • Master Fiskal s.c.

  Dla przedsiębiorstw
  Firma tworzy oprogramowanie na zamówienie - specjalizując się przy tym w systemach informatycznych dla ośrodków sanatoryjno-wczasowych, pensjonatów, hoteli. Ponadto zajmuje się dostarczaniem, instalacją i konfiguracją sprzętu komputerowego, sieci komputerowych i urządzeń fiskalnych.
 • Krynica

  Krynica
  Praktyczne informacje o ofercie turystycznej i kulturalnej miasta. Znajdziesz tu m.in. bogatą ofertę miejsc noclegowych. Warto odwiedzić tę stronę.
 • Krynica

  Krynica
  Informacje o ofercie turystycznej i kulturalnej miasta oraz ważniejsze adresy.
 • PP "Uzdrowisko Lądek - Długopole", Oddział w Długopolu Zdroju

  Sanatoria i uzdrowiska
  W słonecznej dolinie Nysy Kłodzkiej u stóp Gór Bystrzyckich położone jest Uzdrowisko Długopole Zdrój. Miejscowość posiada łagodny, podgórski, średniobodźcowy klimat. Placówka jest czynna przez cały rok. Ze strony dowiemy się także o cenach i terminach turnusów.


:: www.uzdrowisko-konstancin.pl Sanatorium ::

Nasza ocena:
Adres: http://uzdrowisko-konstancin.pl

Ulica: Sue Ryder 1

Miasto:
Kod: 05-520
NIP: 1230004427

Telefon:
Opis:

Uzdrowisko Konstancin w Konstancinie-Jeziornie oferuje zespół usług, koncentrując swoją ofertę na rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej i kardiologicznej. Leczymy m. in. stany po udarach i urazach mózgu, po zawale mięśnia sercowego i po zabiegach kardiochirurgicznych. Gwarantujemy opiekę w zakresie przewlekłego zaburzenia krążenia oraz zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. Gwarantujemy dostęp do naturalnych metod leczenia i profilaktyki zdrowotnej. W uzdrowisku realizowana jest też obszerna oferta hotelowo-gastronomiczna. Serdecznie zapraszamy!