Podobne strony

 • Księgowość Wrocław

  Ekonomia
  CKSK świadczy usługi rachunkowe i księgowe dla sektora małych i średnich firm. Nasza firma wprowadziła również usługę księgowości online, dzięki której umożliwia państwu podgląd do raportów dotyczących finansów przez internet i przesyłania dokumentów za pośrednictwem sieci.
 • Plac Legionów 2/5

  Ekonomia
  Działalność Biura Rachunkowego Selent & Słupina spółka jawna opiera się o prowadzenie wszechstronnych usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Adresatami naszej propozycji są małe i średnie firmy. Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu księgowości przeróżnych branż. Dbamy o najwyższy standard świadczonych usług dlatego zatrudniamy świętych księgowych i specjalistów do spraw płac. Stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach. Pracujemy na najnowocześniejszym oprogramowaniu, raporty i zestawienia przygotowujemy w wersji elektronicznej wysyłamy do klienta za pośrednictwem internetu. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
 • A'VISTA doradztwo finansowe wrocław

  Prawo i podatki
  Biuro A’Vista z Wrocławia już od blisko 20 lat świadczy rzetelne usługi księgowo-rachunkowe. Grupa wykwalifikowanych księgowych swoim Klientom dostarcza najlepszą obsługę w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, obsługą kadrowo-płacową, ewidencją przychodów i rozchodów czy pełną obsługa księgową. Dzięki bogatej wiedzy branżowej, pracownicy udzielą Państwu fachowych porad z zakresu podatków i finansów. Będą oni też monitorować bieżący stan finansów firmy Klienta. Propozycja biura skierowana jest zwłaszcza do małych i średnich podmiotów gospodarczych na terenie Dolnego Śląska. Na stronie internetowej umieszczony jest cały zakres usług biura.
 • BIEGLI S & S finanse i rachunkowość wrocław

  Firmy wg branży
  Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją Biura Usług Księgowych i Badania Bilansów „Biegli S&S”, które znajduje się we Wrocławiu. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe, obsługę kadr i płac a także badanie sprawozdań finansowych. Można nam powierzyć prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów jak również okresowe zestawienia, rejestry, sprawozdania i ewidencje środków trwałych. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, rzetelność oraz usługi na najwyższym poziomie. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy wstąpić na naszą witrynę internetową.
 • superksiegi.pl

  Ekonomia
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu Biuro Rachunkowe Super Księgi z Wrocławia. Nasza działalność polega na świadczeniu usług księgowo-kadrowych dla firm. Dla naszych Klientów możemy zająć się takimi sprawami, jak: prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku PIT oraz VAT, doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania, przeprowadzanie szkoleń BHP dla pracodawców i pracowników. Przygotowywane przez nas dokumenty możemy zamieszczać na serwerze, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą tracić czasu na dojazdy. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.


:: www.axatax.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://axatax.pl

Ulica: ul. Skwierzyńska 26/3

Miasto: Wrocław
Kod: 53-522
NIP: 8990103699

Telefon: 603 063 077
Opis:

Księgowość, doradztwo i audyty to oferta wrocławskiej Kancelarii Doradcy Podatkowego AXA we Wrocławiu, a kierujemy ją do firm, osób fizycznych i przedsiębiorstw. Zapewniamy różnorodne formy współpracy, od pełnej obsługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, czy podatkowej książki przychodów i rozchodów poprzez stałą realizację zadań. Funkcjonujemy od 1990 r., wiedza i praktyka, jakie w tym czasie uzyskaliśmy umożliwiają nam świadczyć usługi najwyższej jakości, czego potwierdzeniem jest świadectwo kwalifikacyjne oraz wpis na listę doradców podatkowych MF. Zapraszamy do skorzystania z usług.