Podobne strony

 • Simply TAX. Księgowa Wroclaw. Nowoczesne Biuro Księgowe.

  Firmy wg branży
  Nasze biuro księgowe świadczy rzetelne usługi księgowe dla mikro, małych i średnich przedsiebiorstw.Praktykę zawodową zdobyliśmy prowadząc sprawy księgowe, skarbowe i kadrowe, zarówno u jednoosobowych podmiotów gospodarczych, jak i spółek osobowych i kapitałowych. W naszej ofercie zanjdą Państwo usługi w zakresie pełnej, jak i uproszczonej rachunkowości. Nasze biuro stawia przedewszystkim na jakość.
 • Pl. Wolności 7

  Prawo i podatki
  Biuro rachunkowe ERES, prowadzące swą działalność od 1991 roku, specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług doradztwa podatkowego,księgowości, obsługi płac, ZUS oraz kadr. Zespół tworzą wykwalifikowani doradcy podatkowi, księgowi posiadający Certyfikat Ministerstwa Finansów i profesjonaliści. Firmie zaufało już wielu poważnych klientów, również zagranicznych, jacy chwalą sobie nie tylko wysoki poziom obsługi, lecz także indywidualne podejście. Biuro rachunkowe ERES przewodzi także księgowość internetową. Zaprasza do skorzystania z usług doradztwa podatkowego w zakresie np. udzielania porad podatkowych, wykonywania strategii podatkowych, optymalizacji podatkowych, audytów podatkowych oraz innych. Przedsiębiorców zaciekawionych uzyskaniem szczegółowych informacji zapraszamy na stronę www.
 • Biuro rachunkowe Wrocław

  Prawo i podatki
  Nasza firma zajmuje się prowadzeniem Biura Rachunkowego. Gwarantujemy szeroki wybór usług z zakresu rachunkowości oraz zagadnień z nich związanych. Wszystkim klientom oferujemy możliwość wyboru prowadzenia księgowości uproszczonej lub pełnej, a także obsługę w zakresie BHP i kadrowo-płacową, a także pełne wsparcie. Zapewniamy najwyższej jakości usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.
 • S&P Audyt - doradztwo podatkowe

  Ekonomia
  Doradca Podatkowy Online to serwis dla wszystkich, którzy szukają odpowiedzi na nurtujące pytania podatkowe. Znajdziecie tu Państwo istotne dla prowadzących działalność gospodarczą orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego, NSA, ETS i interpretacje ogólne Ministra Finansów. Zapraszamy również do lektury artykułów i blogu. Przedsiębiorcy mają coraz więcej problemów z podatkiem VAT. Ustawa o podatku od towarów i usług jest napisana w sposób przede wszystkim mało czytelny i pomimo próby uregulowania każ
 • Biuro rachunkowe Wrocław

  Ekonomia
  Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: www.biuro-tax.com.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.biuro-tax.com.pl

Ulica: ul. Norwida 42/3

Miasto: Wrocław
Kod: 50-375
NIP: 8941272746

Telefon: 71 328 28 10
Opis:

Doradztwo biznesowe i ofertę księgową dla firm, zarówno małych, jak i dużych realizuje we Wrocławiu Biuro rachunkowe TAX Lucyna Kot. W naszej ofercie mieści się m. in. podatkowa książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, księga handlowa - cała księgowość i opieka kadrowo-płacowa nad firmą. Obsługujemy jednoosobowe firmy, spółki cywilne i spółki handlowe. Zapewniamy także kompleksowe doradztwo biznesowe tym, którzy chcą rozpocząć swoją działalność. Mamy uprawnienia doradcy podatkowego także licencję na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych MF. Zapraszamy!