Podobne strony

 • Dr Lech Gawron

  Lekarze, gabinety
  Lekarz prowadzący gabinet okulistyczny na terenie stolicy - diagnostyka i leczenie chorób oczu (jaskra, zaćma, zezy, zmiany na dnie oczu np. w cukrzycy i in.), prowadzenie przed- i pooperacyjne, badania do prawa jazdy i do pracy.
 • Centrum Kosmetyki Okulistycznej i Optyki

  Okulistyka
  Konsultacje i doradztwo medyczne w zakresie leczenia trudnych chorób oczu. Szczegółowe informacje dotyczące oferowanych usług i produktów.
 • Salon Optyczno - Okulistyczny

  Okulistyka
  Komputerowe badanie wzroku, pomiar ciśnienia śródgałkowego, badanie dna oka, badania dla kierowców, szeroki wybór opraw.
 • WK OPTYK

  Okulistyka
  Strona gabinetu okulistycznego dr Wiesława Koczorowskiego. Znajdziesz tu informacje o firmie i jej właścicielu, ofertę oprawek, szkieł i usług, a także poradnik, który powinien zainteresować zarówno osoby, którym okulary są niezbędne lub które akurat mają zamiar je kupić, jak i te, które chcą jak najdłużej utrzymać sprawność swojego wzroku.
 • Polaroid

  Okulistyka
  Na stronie firmy Polaroid można samodzielnie zbadać wzrok i sprawdzić czy używane okulary są poprawnie dobrane.


:: Okulary dziecięce - born86.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://born86.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Specjalnością naszej firmy Born86 jest realizowanie internetowej sprzedaży wysokiej jakości i dostępnych w szerokim asortymencie wyrobów z rynku okularów. Zapewniamy naszym klientom między innymi okulary lustrzanki. W naszej firmie jesteśmy w stanie zapewnić okulary o niepowtarzalnym wyglądzie oraz dostępne w różnorodnej stylistyce. Jednocześnie gwarantujemy wygodne zakupy za pośrednictwem internetowego sklepu.