Podobne strony

 • Szpital Kliniczny w Lublinie

  Szpitale i kliniki
  Szpital posiada następujące kliniki: anestezjologii i intensywnej terapii, chirurgii ogólnej, ortopedii i traumatologii, urologii, chorób płuc i gruźlicy, chorób wewnętrznych, gastroenterologii, hematologii, kardiologii, ginekologii, położnictwa, neurochirurgii, neurologii, rehabilitacji, radiologii, zakład medycyny nuklearnej.
 • Centralny Szpital Kliniczny

  Szpitale i kliniki
  Centralny Szpital Kliniczny Wojskowej Akademii Medycznej. Posiada kliniki: kardiologii, chorób wewnętrznych i pneumonologii, chorób wewnętrznych i kardiologiii, nefrologii, chorób infekcyjnych i alergologii, urologii, chirurgii, ortopedii, neurochirurgii, chirurgii urazowej i ortopedycznej i inne.
 • Centralny Szpital Kliniczny

  Szpitale i kliniki
  Centralny Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Warszawie. Szpital prawdopodobnie najwyższa ilość oddziałów i klinik w kraju.
 • Centrum Medyczne Damiana

  Szpitale i kliniki
  Pełna diagnostyka, konsultacje w zakresie wszystkich specjalności, leczenie zachowawcze oraz operacje - wszystko to w szpitalu, przychodniach specjalistycznych (diabetologiczna, kardiologiczna, neurologiczna, ortopedyczna, pediatryczna, urologiczna), pracowniach - w jednym miejscu. Na stronie kompleksowe informacje, a także: szczegółowy plan przyjęć lekarzy, cennik, oferta dla firm, wiadomości o profilaktyce zdrowotnej, quizy medyczne.
 • Szpital Miejski w Toruniu.

  Szpitale i kliniki
  Szpital Miejski im. Mikołaja Kopernika w Toruniu posiada oddziały: internistyczno-kardiologiczny, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologicznej, chirurgii dziecięcej, urazowo-ortopedyczny, urologiczny, intensywnej terapii medycznej i anestezjologii.


:: Lekarz urolog Michał Koziczak ::

Opis:

Potrzebujesz dobrego lekarza urologa? Szukasz specjalisty z doświadczeniem? Zapoznaj się z opiniami na temat Michała Koziczaka lekarza urologa z 46-letnim stażem pracy jako specjalista chirurgii ogólnej i specjalista urologii. Lek. Koziczak prowadzi poradnię urologiczną w Olsztynie i Iławie, specjalizuje się w leczeniu nowotworów układu moczowego, przepukliny oraz innych chorób związanych z męskim układem moczowym. Jeżeli potrzebujesz dyskrecji, profesjonalizmu i doświadczenia w jednej osobie to